BlueHosti ülevaated

BlueHost on üks suurimaid virtuaalserveriteenuse pakkujaid, kes majutab täna oma serverites üle kahe miljoni veebisaidi. Ettevõte on nende teenuse kvaliteedis nii kindel, et nad rakendasid 30-päevast täielikku tagasimakset ja igal ajal raha tagastamise poliitikat. Juba niigi hea hostimiskogemus, mida saate BlueHostilt, on lisaks 24 tundi ööpäevaringselt saadaolevale hästi koolitatud sisemisele tugimeeskonnale.


Matt Heaton on BlueHosti asutaja, kes asutas ettevõtte juba 1996. aastal. Täna kuulub see ettevõttele Endurance Group (teiste suurte kaubamärkide omanik)..

Ettevõte on oma ettevõttesisese ekspertrühma üle väga uhke, väites, et midagi ei tellita. BlueHostil on oma kiudoptilised ühendused, oma 20 000 ruutjalga andmekeskus ja nende serverites töötab spetsiaalselt välja töötatud Linuxi kerneli opsüsteem..

BlueHostil on praegu üle 2 miljoni veebisaidi, kuna see on seal üks populaarsemaid ja odavamaid hostingu pakkujaid. Kuid kas see on tõesti nii hea või on kõik nähtavad soovitused ja reklaamid tulist õhku täis? Sellepärast olemegi siin, et vaadata fakte ja teha kindlaks, kui hea variant see on kõigile, kes soovivad veebisaidi käivitada ja hallata.

Mis on BlueHosti kohta hea??

Taskukohased stardiplaanid: Ükskõik, kas olete algaja või kogenud kasutaja, leiate BlueHostilt oma vajadustele vastava plaani. Nende kõige elementaarsem, stardijaga jagatud hostimiskava algab 3,95 dollarist kuus; see võimaldab ühe veebisaidi majutada. Kliendid, kes vajavad rohkem ruumi, saavad piiramatu plussplaani valida vaid 5,95 dollari eest kuus alghinnaga. See plaan võimaldab majutada nii palju veebisaite kui soovite.

Usaldusväärne ja usaldusväärne: ettevõttel on väga pikk, peaaegu kahe aastakümne pikkune ajalugu, mis tõestab, et nad on teinud väga head tööd, kui neil õnnestus pidevalt muutuvas ja arenevas hostimistööstuses nii pikka aega tippu püsida. BlueHost väidab, et täna on neil maailmas üle 2 miljoni veebisaidi, mis on hostiettevõtte väga positiivne külg.

Uusima tehnoloogia kasutamine: oli alati BlueHosti prioriteet. Näiteks nende jagatud hostimise kontod töötavad serverites, kus on 16-tuumalised ADM Opteroni protsessorid, 256 GB DDR3 SDRAM, 64TB mahuga SSD andmebaasi salvestusruum, mitu Gigabiti LAN-porti ja uusim tarkvaraversioon, et tagada hostitud veebisaitide parim jõudlus ja suurem turvalisus.

Tugi avatud lähtekoodile: BlueHost on suur avatud lähtekoodiga tarkvara fänn, nende juhtpaneel pakub ühe klõpsuga installimist paljude skriptide jaoks, näiteks Joomla, Drupal, WordPress ja teised. Alates 2005. aastast on BlueHost programmi suur toetaja WordPress.org projekt; hiljuti on nad käivitanud hallatava WordPressi hostimisteenuse, mis loodi, optimeeriti ja kohandati spetsiaalselt selle tarkvara jaoks.

Laienemisvõimalus: alguses pole teie esimese veebisaidi ehitamisel vaja enamat kui jagatud hostimisplaan ja te ei pruugi mõelda, kui kasulik on oma hostimiskava hiljem uuendada. BlueHost pakub võimalust uuendada oma praegust hostimiskava kõrgemale tasemele, ilma et peaksite läbi tegema kõiki selle protsessiga kaasneda võivaid vaeva. Ettevõte pakub mitut virtuaalset ja spetsiaalset serveriplaani, mille hulgast saate valida.

WordPressi majutamine: BlueHost pakub optimeeritud WordPressi hostimist ning ka mitmesuguseid pakette WooCommerce’i majutamiseks.

Mis on BlueHosti osas halb??

Migratsiooniteenistus: kuigi muud hostimisteenuse pakkujad, näiteks InMotion, pakuvad kuni 3 veebisaidi ülekandmist tasuta, võtab BlueHost migratsiooniteenuse eest 99 dollarit, mis sisaldab kuni 5 veebisaiti ja mitte rohkem kui 20 e-posti kontot. Ülekannet pakutakse ainult jagatud plaanide jaoks.

Pikk tellimisperiood: BlueHosti jagatud plaanide madalaima hinna saamiseks peate ostma nende teenuse 3 aastaks. Jagatud hostimise jaoks pole kuutellimusi saadaval.

BlueHosti ülevaade

Mis tahes ettevõtte, ajaveebi või veebisaidi algusfaas võib olla üsna hirmutav. Investeerimiseks on palju raha ja soovite igal võimalusel nurki lõigata. BlueHost aitab teil seda lihtsalt teha, kui mitte midagi muud ideaalselt. See pakub püsivat hostimislahendust, mis toimib hästi kõigis põhiaspektides, kuid pole täiuslik. Teenuste eest makstakse palju, teised pakkujad pakuvad seda tasuta. Võib-olla te isegi ei kasutaks neid, kuid sellised asjad võivad olla tõestuseks.

Ehkki BlueHost korvab selle käes hoidmisega, mida see pakub algajatele ja WordPressi kasutajatele. Nende teenused on odavad, laske veebisaitidel sujuvalt ja tõhusalt töötada, samas kui nende klienditugi pakub kogu alustamiseks vajalikku abi. Kuid sellel puudub tõepoolest paar funktsiooni, mida konkureerivatel ettevõtetel võib leida.

BlueHosti plaanid & Hinnakujundus

BlueHost pakub nelja tüüpi hostimisplaane, mille hulgast saate valida vastavalt oma veebisaidi vajadustele ja eelarvele.

Virtuaalserver

See on koht, kus BlueHost paistab silma nende teeninduskvaliteedi ja madalate hindadega. Nende jagatud hostimisplaanid meelitavad niikuinii enamikku oma kliente, kuna need on odavad ja saavad häid ülevaateid kogu Internetis. Nende põhipakett, mis on kõige populaarsem virtuaalserver, algab 2,95 dollarist kuus, mis on tõesti ahvatlev. Tasute oma veebimajutuskulud 35,4 dollariga aastas. Kuid seal on saak. Peate registreeruma kolmeaastaseks teenistuseks ja pidama neid kogu selle aja jooksul kinni. See võib siiski olla mõistlik, kuna maksate kvaliteetse hostimisteenuse eest kolme aasta eest 106,2 dollarit.

Kui vajate midagi piiramatu salvestusruumi ja lisareklaamikrediidiga, võite minna nende Plus-paketiga hinnaga 5,45 dollarit kuus või nende põhiplaaniga ka 5,45 dollarit kuus. Ma ei oska tegelikult öelda nende kahe erinevust, kuid kuigi põhiplaan (2,95 dollarit kuus) sisaldab piiranguid, näiteks 50 GB salvestusruumi, on need täiesti piiramatud. Samuti saate 200 dollarit väärtuses reklaamikrediiti, mille saate kulutada oma veebisaidi turundamisele.

Pilvemajutus

Kui teil on veebisait, mis vajab rohkem serveri ressursse ja olete nõus kulutama natuke täiendavat raha, siis võite kasutada BlueHosti pilvemajutusteenuseid. Need on palju kiiremad ja teil on spetsiaalsed ressursid, mida te ei pea jagama serveri kellegi teisega. Kuu eest 6,95 dollarit kuus on teil Starter Cloud Service, mis pakub 2 GB muutmälu, 100 GB salvestusruumi, 2 protsessori südamikku ja mõõtetu ribalaiust. Samuti saate ühe domeeni, 100 e-posti kontot 500 MB e-posti salvestusruumi ja 50 dollariga turunduskrediiti. Performance and Business Pro plaanid on 8,95 ja 15,95 dollarit kuus. Neil on kahe- ja kolmekordseid ressursse, nii et tasub neisse kindlasti investeerida, kui seda vajate.

WordPressi majutamine

Nagu mainisin, on BlueHosti eripära WordPress ja nad tunnevad tõesti süsteemi igat sõlme ja lööki. Kõigil pole tunne, et teeksid kõik veebisaidi käitamiseks vajalikud hooldustööd. Kui teil on WordPressi ajaveeb, kulutate piisavalt aega selle haldamiseks ning ajakohastamiseks ja kaitsmiseks kogu aeg piisavalt aega. BlueHosti hallatavate WordPressi hostimiskavadega ei pea te sellega leppima, kuid see maksab üsna palju raha.

bluehost-optimeeritud-wordpress-hosting-plaanid

WP Standard maksab 19,99 dollarit kuus ja see annab teile 30 GB salvestusruumi, 30 GB varundusmälu, 2 GB muutmälu, domeeninimi ja palju lisatarkvara, näiteks tasuta SSL, et oma veebisaiti sujuvalt töötaks. Teil on pidevalt eksperte, kes hoolitsevad selle eest, et see töötaks alati maksimaalsel kiirusel ja tõhususel. On veel kolm plaani, mis maksavad alates 29,99 dollarist kuni 49,99 dollarini ja mis pakuvad palju rohkem ressursse. Lühidalt, need paketid võimaldavad teil omada tipptasemel veebisaiti, ilma et peaksite sõrme liigutama. Kõik, mida peate tegema, on pöörduda tugimeeskonna poole, kui tunnete seda.

VPS-i hostimine

BlueHost pakub VPS-i hostimisteenust neile, kes vajavad täielikku kontrolli oma serveri ressursside üle. Kuigi on oluline mainida, et selle tegelikuks kasutamiseks peate olema teadlik serveri administreerimisest. Peate installima juhtpaneeli ja muu tarkvara, mida soovite kasutada.

VPS-i hostimisplaanide hind sarnaneb hallatavate hostimiskavadega – standardplaan maksab 19,99 dollarit kuus. See pakub standardset 2 GB muutmälu, 2 protsessori südamikku 30 GB SSD salvestusruumi, piiramatut ribalaiust koos ühe domeeni ja ühe IP-aadressiga. Teised kaks paketti maksavad 29,99 ja 59,99 dollarit, pakkudes tavapaketina kahekordseid ja neli korda ressursse. Kui vajate veebirakenduse või keerukama veebiteenuse jaoks suuremat kontrolli ja rohkem jõudu ning teil on oskused selle haldamiseks, on see teie jaoks üks.

Pühendatud hostimine

Kui otsite toimivuse osas ülimahtlust ja soovite ressursse jagada kellegi teisega, peaksite valima pühendatud hostimise. Kuigi see läheb vanal heal rahakotil kindlasti raskeks, peaks teil olema kindel äriplaan. Võite hankida tõeliselt võimsa serveri, millel on 4 protsessorituuma ja 8 lõime, 4 GB muutmälu, 500 GB salvestusruumi ja 5TB esmaklassilist ribalaiust hinnaga 79,99 dollarit kuus. See pakett sisaldab ka 3 IP-aadressi ja ühte domeeni. Kaks muud paketti Enhanced (99,99 dollarit kuus) ja Premium (119,99 dollarit) pakuvad rohkem RAM-i, salvestusruumi, ribalaiust ja rohkem IP-aadresse, mida saate kasutada.

Nii et kui peate tõesti kasutama kõiki võrguteenuseid, osutub BlueHosti spetsiaalne hostimisteenus üheks teie kõige kulutasuvamaks lahenduseks.

BlueHosti funktsioonid

BlueHost pakub palju suurepäraseid funktsioone, mis muudavad teie tellimuse väärt tehinguks. Siin on veel mõned mainimisvõimalused, kuid peatun järgmises jaotises.

 • Head turvavalikud – BlueHost saab turvavõimaluste osas hästi hakkama ja pakub tööriistu, mis suudavad võidelda teie veebisaidi kõige levinumate ohtudega. Rämpsposti saate ära hoida selliste tööriistadega nagu SpamAssassin, Spam Experts ja SpamHammer. Teil on ka CloudFlare, mis hoiab ära DDoS-i rünnakud, mis koormaksid teie veebisaidi liiklusega. Tänu IP-aadressi mustale nimekirjale blokeeritakse kõik probleemsed isikud ja küberkurjategijad teie saidilt. Filtreid saate luua ka ise.
 • Teil on ka lingikaitse, mis takistab inimesi teie piltide või mis tahes sisu varastamisel. Kui soovite veenduda, et absoluutselt kellelgi teisel pole teie serverile juurdepääsu, võite kasutada kahefaktorilist autentimist. Nii et teil on põhimõtteliselt kõik, et oma veebisaiti ja andmeid kogu aeg turvalisena hoida.
 • Tasuta saidi koostaja – Kui te ei soovi WordPressi abil järele mõelda ja soovite põhisaidi loomiseks odavaimat ja lihtsamat lahendust, siis on teil selle jaoks vajalikud tööriistad. See pukseerimisriist võimaldab teil veebisaidi elemendid hõlpsasti kasutatavasse liidesesse kokku panna. Tõesti, isegi 5-aastane saab seda kasutada!
 • Tasuta domeeninimi – Peaaegu igas BlueHosti plaanis on tasuta domeeninimi, mis tähendab, et see säästab teie veebisaidi käivitamisel umbes 10–50 dollarit. Sellel on muidugi piirang, sest tõenäoliselt ei saa te kasutada domeeni, mis muidu maksaks 500 dollarit aastas.
 • Kasulikud rakendused ja integratsioonid – BlueHost pakub rohke integratsiooni, näiteks Google Appsi ja paljude e-kaubanduse funktsioonide armatuurlauda. Samuti saate oma veebisaidi jaoks tasuta SSL-turbesertifikaadi ja OpenPGP / GPG krüptimise, et muuta oma sait veelgi turvalisemaks. Kõik, mida peate tegema, on maksevärava installimine samm-sammult ja selle abil saate MOJO Marketplace’i abil installida ostukorvitarkvara ja teil on täielikult töötav e-poe veebisait.
 • Kasutuslihtsus – BlueHosti juhtpaneel on üks lihtsamaid, mida ma kunagi näinud olen. Seda on algajale uskumatult lihtne kasutada, kuna see on nii põhjalik.
 • 30-päevane raha tagasi garantii – Teil on kuu aega, et proovida BlueHosti teenuseid ja saada oma raha tagasi, kui te pole sellega rahul. Ehkki mõned ettevõtted pakuvad 90 päeva, jääb BlueHost tavapärase 30 juurde.

BlueHosti klienditugi

bluehost veebiklientide tugi

BlueHosti klienditugi pole kiireim, kuid kindlasti saate vastuse tunni jooksul. Kui mõnel hostingu pakkujal kulub kliendi päringule vastamiseks vähem kui 5 minutit, kulub BlueHostil vastuse andmiseks umbes 45 minutit. Sellised pikad viivitused muudavad tugiteenused üsna kasutuks, kui jääte ootamise ajal arvuti ees magama.

Kuigi on positiivne, et neil on palju veebiressursse, näiteks nende YouTube’i kanal, kus on palju kasulikke videoid.

Etendus & BlueHosti hallatavate veebisaitide tööaeg

Et tagada BlueHosti teenuse ületunnitöö tulemuslikkus, jälgime pidevalt nende teenust, jälgides tööaega. Kasutame sellel otstarbel UptimeRobot ja see töötab tõesti hästi. Meile meeldib aeg-ajalt värskendusi anda, nii et kasutajatel oleks värsket teavet nende ettevõtete kohta, mida meie kontrollime. Siin on meie hiljutine tööaja- ja toimivusaruanne:

BlueHost Uptime & 2018. aasta jõudlustesti:

Täna on 12. september 2018 ja ma otsustasin vaadata meie testi veebisaiti, mis töötab saidil BlueHost. Esimene asi, mida ma UptimeRobotit kontrollides märkasin, on see, et see näitas viimase kahe kuu 100% tööaega. Noh, see on suurepärane uudis!

bluehost-uptime-2018

Meie testi veebisait ei ole tavaline WordPressi install. See on produktsiooni veebisait, mis sisaldab palju pilte ja sisu. Kas Google Analytics on installitud ja palju pistikprogramme. UptimeRoboti andmetel laadib see keskmiselt vaid 3 sekundit.

Olen oma testidega kaugemale jõudnud ja kontrollin veebisaiti Pingdomi kiirustesti tööriistaga. Pingdom näitab ka laadimisaega 3,55 sekundit, kuid veebisait sai ainult C jõudlusastme. Selle põhjuseks on lehe suur suurus (peaaegu 4 MB) ja mitmed veebisaidile laaditavad välised failid (jQuery, Google Analytics, ShareThis, AddThis jne …). Seda veebisaiti võiks kiiruse jaoks optimeerida, kuid olgem ausad, kui veebisait tundub kasutaja jaoks piisavalt kiire, kes hoolib sellest, et kulutab palju aega ja vaeva, et seda 1-2 sekundiga kiirendada? Minu arvates laadib see veebisait piisavalt kiiresti.

bluehost-performance-test-pingdom-2018

Ma ei peatunud sellel. Tegin testi LoadImpact abil, et näha, kuidas veebisait toimib, kui sellele pääseb juurde mitu kasutajat. Keskmiselt laadis veebisait alla ühe sekundi. Lühikese aja jooksul, 18 virtuaalse kasutajaga, oli laadimisaeg umbes 7 sekundit. Pärast seda läks see tagasi 1 sekundini ja oli stabiilne kuni 25 virtuaalse kasutajaga stressitesti lõpuni. Minu arvates on see suurepärane tulemus, kui arvestada, et meie testiveebisait töötab endiselt jagatud hostimisega.

bluehost-loadimpact-performance-status-2018

Taas on BlueHost näidanud nende väärtust meie juhuslikul testimisel. Soovitan endiselt väga BlueHosti!

Vanem Uptime & Toimivusaruanded:

Oleme jälginud ühte BlueHosti jagatud serverit juba üle kuue kuu (märts 2016) ja otsustasime oma tulemusi teiega jagada. Me kasutasime UptimeRobot tööaja ja reageerimisaja jälgimiseks. Siin on UptimeRobotist võetud ekraanipilt, mis näitab nii viimase 30 päeva kui ka viimase 7 päeva kogu tööaeg:

bluehost uptime märts 2016

BlueHost Uptime – märts 2016

Viimane seisaku aeg oli üks minut. 2016. aasta veebruari keskel oli testitud veebisait UptimeRoboti andmetel umbes 37 minutit maas, mille tulemuseks oli 99,95% -lise tööaeg viimase 30 päeva jooksul. Mis sobib suurepäraselt ühise plaani jaoks. Selle perioodi keskmine reageerimisaeg oli 714 millisekundit, mis on ka väga hea tulemus. Nagu ülaltoodud ekraanipildist näete, on toimivuses aeg-ajalt kõikumisi, kuid need normaliseeruvad väga kiiresti.

Et näha, kui kiiresti BlueHostiga hostitud veebisaite tegelikult laaditakse, viisime paar testi läbi veebisaidi kiiruse tööriistaga alates Pingdom. Siin on tulemused:

prestashopi veebisaiti võõrustatakse koos bluehost'iga

See veebisait on tegelikult veebipood ja see on üles ehitatud Prestashopiga. See on väikepood, millele on lisatud alla saja toote. Kodulehe suurus on üsna suur, peamiselt kvaliteetsete piltide tõttu. Pingdomi sõnul võtab selle saidi täielik laadimine 2,6 sekundit, mis ei tunne veebisaiti esimest korda külastades üldse aeglaselt. See sait ei kasuta vahemälu ja ka faile pole optimeeritud. Nii et natuke lisatööga saaks seda vähem kui kahe sekundiga laadida.

WordPressi veebisait, mida hostitakse koos bluehost'iga

BlueHost on üks suurimaid WordPressi hostimise ettevõtteid (majutab oma serverites üle miljoni WordPressi saidi). Tahtsime näha, kuidas WordPressi sait BlueHosti toimib. Ülaltoodud ekraanipilt on võetud ka Pingdomist, näidates testitud WordPressi saidi taotlusi, laadimisaega ja lehe suurust. Ehkki kodulehe suurus on suurem kui varem testitud sait ja ka taotlusi on rohkem, laaditakse WordPressi sait kiiremini. Parema jõudluse ja kiirema laadimiskiiruse taga on sellel veebisaidil kasutatav pistikprogramm W3 Total Cache. Kui soovite lisateavet oma WordPressi saidi kiirendamise kohta, vaadake meie lingitud õpetust.

Kinnitage oma BlueHosti konto

Kuna BlueHost võtab turvalisust tõsiselt, peab iga uus klient kontrollima oma veebimajutuse kontot. Pärast BlueHostis oma esimese hostimiskava ostmist peate selle enne oma kontole täieliku juurdepääsu lubamist kinnitama. Ostu kinnitamiseks on mitu võimalust, kuid lihtsaim ja kiireim viis on neile helistada tööajal.

Kui asute väljaspool USA-d ja ei soovi helistada, võite alternatiivina kasutada e-posti teel kinnitamist. Lisateavet konto kinnitamise kohta leiate veebisaidilt BlueHost.com

Plussid & Miinused BlueHosti kasutamisel

Meil oli BlueHosti suhtes segane tunne, sest ühelt poolt on see tõesti tasuv ja kindel lahendus kõigile, kes soovivad oma veebisaiti luua. Kuid teisest küljest puuduvad sellel palju asju, mis meile mõnele konkureerivale ettevõttele (InMotion Hosting) meeldisid, näiteks tasuta ränne ja auhinnatud klienditoe meeskond. Kõik hostiettevõtted pole ühesugused. Vaatame, kuidas plussid ja miinused kokku saavad.

Plussid – miks valida BlueHost

 • Tugev Uptime– BlueHosti teenuse tuum on väga kõrge kvaliteet, eriti kui arvestada sellega, kui odav see on. Nende tööaeg on hämmastav – serverid on võrgus 99,98% aastast. See tähendab, et teie veebilehed laaditakse alati ilma küsimusteta, samas kui teiste hostiteenuse pakkujatega võivad need olla maas.
 • Kiire lehe laadimine – Veebilehtede laadimine on ka uskumatult kiire – nende laadimine ei võta üle 520 millisekundi. See on päris hämmastav, sest 1200 millisekundit on tööstuse standard. Te ei saa muud, kui välkkiireid lehelaadimisi.
 • Madal sissejuhatav hind – Selle lihtsa fakti tõttu on BlueHost populaarsus tohutu. Kvaliteetse hostimisteenuse eest saate 2,95 dollarit kuus. Neid valides saate säästa palju raha.
 • Need on üks WordPress.org populaarseimaid hostimissoovitusi – WordPress soovitab kolme hostiettevõtet, kui otsite kohta oma WordPressi veebisaidi SiteGround, DreamHost ja BlueHost hostimiseks. Seetõttu on see ka paljude inimeste lemmik.
 • Kasutuslihtsus – Juhtpaneel on tehtud nii, et igaüks, kellel puudub tehniline taust, saaks seda kasutada ja saaks kõik tehtud.

Miinused – miks mitte valida BlueHost

 • Klienditugi võtab aega reageerimiseks – Teil on iga ostetud plaani korral ööpäevaringne klienditugi, kuid alati pole see hõlpsasti saavutatav. Paljud inimesed on teatanud, et ühelt BlueHosti esindajalt vastuse saamiseks tuli oodata rohkem kui tund, mis muudab probleemide lahendamise pikemaks protsessiks.
 • Madal sissejuhatav hind tuleb ainult 3-aastase tellimusega – Siin pole üllatust, sest iga hostiettevõte kasutab uute klientide meelitamiseks hinnakujundusnippe. Enamik ettevõtteid nõuab siiski kaheaastast liitumist. Kuid BlueHost on odavam kui enamik neist, nii et tegelikult on teil pikas perspektiivis teie käes rohkem raha.
 • Tasuta saitide migratsiooni pole – See on suur segaja, kuna peaaegu iga hostingu pakkuja pakub tasuta rännet. See on kasulik nii kasutajale kui ka ettevõttele. Kasutaja saab tasuta teenuse ja ettevõte saab uue kliendi, kellel on juba loodud veebisait ja hostimisvajadus. Kuid BlueHost ei näe seda nii ja nõuab migreerumiseks 149,99 dollarit. Samuti ei rända nad üle 5 veebisaidi ja 20 meilikonto. Lisaks peate maksma 79,99 dollarit, kui soovite saada vähem kui tunni pikkuse sissejuhatava kursuse, mis aitab teil mõista kõigi nende teenuseid. Need asjad on minu jaoks olulised tõrked, kuna enamasti tulevad need tasuta pakkujate juures tasuta.
 • Kõik pole tõesti “piiramatu” – Enamik hostingu pakkujaid kasutab seda trikki ka. Nad reklaamivad “piiramatut” hostimist, mis pole tegelikult piiramatu. Kui uurite lihtsalt nende teenusetingimusi, selgub see kole tõde. Kui soovite üksikasju huvitada, peaksite seda kontrollima. Lühidalt, võite kasutada ainult 3 GB andmebaaside ruumi ja see ei tohi ületada 1000 andmebaasi, kuna need lõpetavad teie konto. Võib-olla isegi ilma ette teatamata.

Järeldus – kas BlueHost on hea hosting ettevõte?

BlueHost on tegutsenud üle kahe aastakümne, mis tõestab, et nad teevad midagi õigesti. Meie testid ja kogemused näitavad ka, et BlueHost on usaldusväärne hosting ettevõte. WordPress.org ja teised lugupeetud veebisaidid on neid soovitanud WordPressi hostiteenuse pakkujana number üks. BlueHost on kindlasti hea valik nii uute kui ka kasvavate veebisaitide jaoks. See on arendajasõbralik, toetab paljusid programmeerimiskeeli ja sobib suurepäraselt ka algajatele kasutajatele.

BlueHost ei pruugi aga kõigile mõeldud olla, sest need pole odavad ja nende jagatud plaanides on funktsioone piiratud. Kui otsite eelarve hostit, mis võimaldab mitut domeeni hostida, peaksite kontrollima HostGatorit või iPage’i. Soovitame tungivalt WordPressi saitide jaoks BlueHosti!

Kuigi miinused pole just nii ilusad, on BlueHost ikkagi väga korralik hostingu pakkuja ja me võime neid soovitada. Kuigi seal on palju paremaid pakkumisi neile, kes soovivad juba loodud veebisaiti hallata, on BlueHost suurepärane algajatele. Lihtsa veebisaidi või ajaveebi pidamine on sama odav, kui selle ettevõttega saab. Üldiselt on BlueHost üks parimatest ja te ei saa nendega valesti minnes viga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map