Virtuaalserver vs VPS WordPressi WooCommerce Shopile

Wordpressi veebikaubanduse veebimajutus


Hiljuti leidsin ühe populaarse veebimajutusportaali arutelu, kus keegi otsis abi veebipoe, mis on üles ehitatud WordPressi ja WooCommerceiga, veebipoe hostimiskava valimiseks, et olla konkreetsem. Olen lugenud palju erinevaid arvamusi ja mõistan, et mõned inimesed ei saa siiani aru tõsiasjast, et hostimine on sama oluline kui veebisait ise. Nii otsustasin selle artikli luua ja aidata kõigil veebimeistritel valida õigeid hostimisplaane, kes soovivad WordPressiga e-kaubanduse saiti üles ehitada.

Vajab WooCommendi hostimist?

WooCommerce nõuab suuremaid serveriressursse, seetõttu pole jagatud hostimine veebipoe pidamiseks ideaalne. VPS oleks hea võimalus, kuid see on kallis. BlueHost pakub WooCommendi jaoks optimeeritud pakette, mis on taskukohased ja loodud WooCommerce kaupluste toetamiseks.

Alustage kohe »

Planeerimine, planeerimine ja planeerimine

Oluline on oma projekt ette planeerida, teada, mida soovite ehitada ja kuidas kavatsete veebisaidi lõpule viia. Kui otsustate veebipoe rajada WordPressi abil, on kõigepealt teha uuring ja uurida, millised võimalused teil ostukorvis on. On palju ostukorvide pistikprogramme, mis võivad teile head olla, kuid laskem minna sügavamale. Peate kontrollima ka pistikprogrammidega saadaolevaid lisandmooduleid, sest paljud inimesed ei soovi mitte ainult lihtsat ostukorvi lisamise – väljaregistreerimise funktsiooni, vaid ka mõnda lisavõimalust, näiteks tooteotsing, esiletõstetud ja reklaamtooted, erinevad kassad koos saatmisvõimalustega. Kui teil on teadmisi selliste pistikprogrammide väljatöötamiseks ise, võite hakata ostukorvi nullist üles ehitama, kuid kui soovite aega kokku hoida, lähete tõenäoliselt olemasoleva laiendusega, mis on saadaval pigem tasuta või peate ostma litsents.

Tõenäoliselt valiks enamik teist tasuta ostukorvide pistikprogrammi, näiteks Woocommerce, WP E-kaubandus, Ithemes Exchange, Cart66 Lite või muu. Ütleme nii, et läheme kõige populaarsemate hulka ja valime veebipoe, kuna see on tasuta, seda kasutab palju veebisaite, see on hästi dokumenteeritud, sellel on väga aktiivne ja abivalmis kogukond ning sellel on palju esmaklassilisi lisandmooduleid. veebipoe funktsionaalsus igal ajal, kui soovite.

Milliseid muid pistikprogramme te vajate?

Mitte kaua aega tagasi oli mul võimalus WordPressiga aidata sõpra veebipoe loomisel. Arutasime kõiki üksikasju, mis on ette nähtud ja see on nimekiri pluginatest, mille otsustasime tema veebisaidile installida:

 • Kontaktvorm 7
 • W3 kogu vahemälu
 • Pärmi SEO
 • WooCommerce
 • Täiendav jagamisnupp
 • FV kõrgema taseme kategooriad

Oleme valinud ka teema, mis on reageeriv ja mis on Woocommerce’i jaoks ette nähtud. Olen teemasse teinud mõned muudatused, et see vastaks tema kavandatud kontseptsiooni nõuetele, ja hakkasin tooteid üles laadima. Algselt oli umbes 100 toodet, millel oli kaks pilti, nii et arvasin, et selle veebisaidi jaoks piisab jagatud hostimiskavast. Ma eksisin täielikult! Veebisait töötas hästi, kuni ta alustas reklaamikampaaniaga. Ainult 200 igapäevase külastaja ja 800 lehevaatamisega laaditi veebisaiti nagu tasuta veebi. Koodi mõne osa ümbertöötlemine ei aidanud, ka teema muutmine ei aidanud; ta pidi veebisaidi reklaamimise lõpetama, kuni saime aru, milles probleem on. Tõenäoliselt on see olukord, kuhu te ei soovi sattuda. Milles siis probleem oli?

Millist hostimistüüpi valida jagatud või vps?

WordPressiga loodud veebisait, mis võtab vastu iga päev 500 külastajat, töötab jagatud hostimise korral suurepäraselt. Muidugi, see sõltub ka hostingu pakkujast, kuid kui valite hea WordPressi hostimiskava, on teie sait korras. WordPressi saidi funktsioonide laiendamine, erinevate pistikprogrammide installimisega ja keerukate teemade kasutamisega aeglustab teie veebisaidi järk-järgulist toimimist. Üha rohkema liikluse vastuvõtmine aitab seda ka aeglustada. Kui teie veebisait salvestab suuremaid pildifaile (meie puhul tootepilte) ja kasutajad pääsevad neile juurde korraga, aeglustab see oluliselt kiirust ja kahjustab jõudlust.

Arvasin, et hostimisplaan põhjustab poe aeglast toimimist; jagatud kavast ei piisanud, et garanteerida saavutatud tulemusi. Teisaldades selle virtuaalserverisse, kus sait sai pühendatud RAMi ja protsessori, lahendati probleem.

Võite otsida ka WooCommerce’i optimeeritud hostimisplaane, mis on palju odavamad kui VPS-i plaanid.

Järeldus ja soovitus

Lihtne ajaveeb või ettevõtte esitlusveebisait saavad virtuaalserveris kaua elada. Woocommerce’i või mõne muu ostukorvipluginaga ehitatud veebipoe puhul soovitaksin pöörduda otse virtuaalse privaatserveri poole. See maksab rohkem ja veebisaidi arenduse maksumuse, samuti veebisaidi arendamise kulude säilitamine võib alguses olla keeruline, kuid pikas perspektiivis on see teie ettevõttele kasulikum. Esmamulje on alati väga oluline: kui teie külastajad kogevad teie veebisaidil aeglast toimimist, siis tõenäoliselt ei tagastata seda tulevikus ja te kaotate ettevõtte oma sobimatu hostimisplaani tõttu. Kui suhtute oma veebipoodi tõsiselt, ärge pidage veebimajutusest odavat hinda, hankige korralik hostimiskonto, mis annab teie veebisaidile parima jõudluse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map