SSL.com ülevaade – turvaline veebisait SSL-sertifikaadiga

ssl com ülevaade


Kui tundlikku teavet, näiteks krediitkaardiandmeid, paroole, kasutajanimesid ja muud privaatset teavet saadetakse Internetis, kasutatakse privaatsete andmete turvaliseks ja krüptimiseks SSL-i (Secure Sockets Layer). SSL-sertifikaate kasutavatel veebisaitidel on oma veebisaidi URL-is HTTPS ja tabaluku sümbol.

SSL.com on SSL-sertifikaatide juhtiv asutus ja see SSnosti ülevaade annab kasuliku ülevaate nendest digitaalsetest sertifikaatidest, mida saate nendelt osta, nende sertifikaatidega kaasnevatest funktsioonidest ja nende teenuste muudest aspektidest, sealhulgas klienditoe oskus.

Turvaldage oma veebisait SSL.com abil!

SSL.com ettevõtte ülevaade

SSL.com peakorter asub Houstonis, Texases, USA-s ja asutati 2002. aastal. Sellele on toetanud organisatsioonid ja valitsused enam kui 120 riigis. SSL.com pakub digitaalseid sertifikaate paljudeks kasutusjuhtudeks, sealhulgas SSL / TSL serveri sertifikaadid, dokumentide allkirjastamise koodi allkirjastamine ja S / MIME e-posti sertifikaadid. Nad on viietärnihinnangulised sertifikaadiasutused, millel on silmapaistev tugi ja mis ulatub lisaks sertifikaatide väljastamisele ka installimise ja konfigureerimisega seotud toe jaoks.

Selles SSleningi arvustuses keskendume selle ettevõtte pakutavatele SSL-sertifikaatide tüüpidele ja nende toodetega standardsetele funktsioonidele.

SSL.com plaanid & Hinnakujundus

SSL-sertifikaatide turul tegutsejatel on 7 SSL-i sertifikaatide iteratsiooni, millest nad saavad valida. Vaatame, millise kasutuse korral iga sertifikaat on mõeldud teenima ja kui palju peaksite maksma aastaplaanide või pikema kehtivusajaga plaanide eest.

ssl com plaanib hinnakujundust

Põhiline SSL

Põhiline SSL-sertifikaat antakse välja ühe täielikult määratletud domeeninime jaoks (nt domeen.com või mail.domain.com), kasutades selleks eraldatud IP-aadressi. Seda saab kasutada mitmel serveril korraga. Pärast edukat valideerimist väljastatakse SSL-sertifikaat 5 minuti jooksul. Basic SSL kaitseb ka www. domeeni versiooni (www.domain.com või www.mail.domain.com) ja saate seda osta kuni viieks aastaks, sellisel juhul peate tasuma 183,75 dollarit (36,75 dollarit aastas). Kui ostate põhilise SSL-i 1 aastaks, on hind 49 dollarit aastas. Põhiline SSL-sertifikaat sisaldab ka piiramatut arvu uuesti väljaandmisi, kui teie SSL-sertifikaadiga selle eluea jooksul midagi juhtub.

Sertifikaadil on 10 000 dollari garantii, see toetab 2048+ bitisertifikaatide allkirjastamist ja kasutab SHA2 räsimisalgoritmi.

Lisatasu SSL

SSlenderi Premium SSL loodi väiksemate ettevõtete vajaduste rahuldamiseks, see kaitseb kuni 3 alamdomeeni, millel on primaarne domeeninimi, toetab Microsoft Exchange’i Autodiscoveri teenust, seda saab kasutada korraga mitmel serveril ja selle funktsioonid on piiramatud uuesti väljaanded ja privaatvõtmed. Premium SSL-sertifikaat sisaldab 10 000-dollarist garantiid.

Kuni 5-aastase ostuhinnaga tuleb kokku kokku 371,25 dollarit (74,25 dollarit aastas), mis on 25% kokkuhoid võrreldes hinnaga 99 dollarit aastas, kui ostate selle ainult üheks aastaks.

Kõrgetasemeline SSL

See kõrge kindlusega SSL-sertifikaat võimaldab teil lasta oma ettevõtte nime kuvada teie SSL-sertifikaadi üksikasjades. See pakub kaitset täielikult kvalifitseeritud domeeninimele, sealhulgas selle www-variandile, ning sellel on samad funktsioonid kui Premium SSL-il.

Sertifikaadi hind on 5 aastat 242 dollarit (48,40 dollarit aastas) või 69 dollarit, kui ostate selle aastast aastasse.

Metamärk SSL

Metamärgi SSL oli loodud juurdomeeni ja suvalise arvu alamdomeenide kaitsmiseks ühe lahendusega ning see nõuab organisatsiooni valideerimist.

See sertifikaat sobib suurepäraselt hostimiseks ja virtuaalseteks hostideks, kuna seda saab kasutada piiramatul IP-aadressil koos mitme samaaegse privaatvõtmega ja nagu Basic SSL-sertifikaat, saab seda kasutada samaaegselt ka mitmetes serverites.

Selle sertifikaadiga kaasnev garantii ulatub 1 250 000 dollarini. Seda sertifikaati saab osta kuni viieks aastaks ja see maksab 1 121,25 dollarit (224,25 dollarit aastas), mis võimaldab teil kokku hoida 25%, selle asemel, et osta seda ainult ühe aasta pikkuseks, mis maksab 299 dollarit..

SAN / UCC SSL

See sertifikaat loodi ettevõtte klientide vajaduste rahuldamiseks ja see töötab koos erinevate Microsoft Exchange’i teenustega.

Üks UCC / SAN-sertifikaat tagab turvalisuse mitmele domeenile (kuni 2000 unikaalset domeeni ja / või alamdomeeni) ühisel IP-aadressil.

SAN / UCC sertifikaadiga on kaasas piiramatu arv serverilitsentse ning piiramatu hulga uuesti väljaandeid ja võtmepaare. Selle plaani kindlustusgarantii on 1 250 000 dollarit.

UCC / SAN-sertifikaadi ostmine viieks aastaks müüb hinnaga 141,60 dollarit aastas (või 177 dollarit, kui valitud kestus on 1 aasta) või 708 dollarit iga 5 aasta järel. See hõlmab SAN-sertifikaati 3 muude kui metamärkidega domeenide jaoks. Iga täiendav mitte-metamärgiga domeen tagastab teile 196 dollarit. Kui otsustate lisada metamärgi domeeni, maksab see teile 645 dollarit.

EV SSL

Kui otsite kõrgeimat saadaolevat valideerimist, pakub SSlegi ettevõtte laiendatud valideerimise (EV) sertifikaat valdkonna juhtivat identiteedikindlust. EV SSL-i väljastamiseks kontrollitakse teie ettevõtet põhjalikult lisaks tavapärastele domeeni valideerimismeetoditele. Seda tüüpi SSL-sertifikaat lubab automaatselt rohelise aadressiriba ja sertifikaadi üksikasjades kuvatakse teie organisatsiooni teave.

EV SSL-sertifikaat tagab täielikult kvalifitseeritud domeeninime, sealhulgas selle domeeni www-variandi, seda saab kasutada mitmel serveril korraga, selle eluea jooksul saate piiramatult uuesti välja anda ning sellega kaasneb 2 000 000 dollari garantii.

Seda sertifikaati saate osta kuni kaheks aastaks, mis maksab kokku 479 dollarit (239,50 dollarit aastas), või võite osta selle kehtivusajaks 1 aasta, mis maksab 299 dollarit..

EV UCC / SAN SSL

EV UCC / SAN SSL pakub kõrgeima kindlusega mitme saidi SSL-kaitset, mis lubab aadressiribal kuvada rohelise riba ja teie ettevõtte nime. See sobib ettevõtetele, kes soovivad kaitsta mitut saiti ja domeeni.

See sertifikaat sobib täielikult kvalifitseeritud domeeninimede kindlustamiseks ja see maksab 638,40 dollarit esimese 3 domeeni eest (206,40 dollarit iga domeen pärast kolmandat), kui ostate selle 2 aastaks (1 aasta maksab 399 dollarit aastas kolme esimese domeeni kohta, 129 dollarit iga domeeni pärast kolmandat) ).

Tasuta SSL

SSnostil on ka tasuta SSL-sertifikaat, mis on sisuliselt 90-päevase põhiversiooni SSL-i prooviversioon. See annab teile palju aega, et näha SSL-sertifikaadi eeliseid toimimisel (parem SEO, kõrgemad ümberarvestuskursid, parem turvalisus, ettevõtte usaldusväärsus jne).

SSlinnad & Väärtus

SSL.com käivitab funktsioonide komplekti, mis on standardsed kõigil SSnosti sertifikaatidel:

 • Ühilduvus 99% -l kõigist brauseritest;
 • Tabaluku sümbol ja “https” domeen;
 • 256-bitine SHA2 https AES krüptimine;
 • HIPAA ja PCI vastavusnõuete täitmine;
 • Piiramatu tasuta sertifikaat väljastatakse sertifikaadi kehtivusaja jooksul uuesti;
 • Täielik mobiilne tugi;
 • 30-päevane mittetagastatud raha tagasi garantii;
 • Tasuta SSL.com saidi pitsat;
 • Ööpäevaringne e-posti, telefoni ja vestluse tugi;
 • Kasutajasõbralik kontohaldur.

SSieli saidi pitser, mis aktiveeritakse koos kõigi SSL-sertifikaatidega, annab teie klientidele või külastajatele signaali, et teie sait on turvaline, mis suurendab külastajate säilivust ja konversioonimäärasid. SSL-sertifikaat parandab ka teie saidi otsingumootori paremusjärjestust.

Mitte kõik digitaalsete sertifikaatide pakkujad ei toeta piiramatu kehtivusajaga sertifikaatide uuesti väljaandmist ega toeta sertifikaatide installimist või konfigureerimist. SSnosti eeliseks on ka see, et ta on hea mainega ja äratuntav kaubamärk.

Klienditugi aadressil SSL.com

ssl com veebipõhine klienditugi

Klienditoega saab ühendust kolmel kanalil – telefon, piletimüügisüsteem ja otsevestlus. Kõik kanalid on avatud ööpäevaringselt.

SSlegi kliendid on ettevõtte klienditoe välja toonud kui silmapaistvat, asjatundlikku ja väga abivalmis.

Ettevõtte veebisait haldab ka teadmistebaasi, mis aitab kasutajatel leida vastuseid põhilistele ja täpsematele küsimustele SSL-sertifikaatide, nende installimise ja konfigureerimise kohta.

Veelgi enam, kasutajatel on võimalus postitada küsimusi või lahendusi SSnos IT Security Q-s&Kogukonna sait, mis on külastajatele tasuta.

Plussid & Miinused SSL.com jaoks

Kuna SSL.com on digitaalse sertifikaadi maastikul selline autoriteet, on raske sellega võistelda või nende teenustes viga leida. Vaatame siiski SSnossi plusse ja miinuseid:

Plussid

 • Kiire ja tõhus tugi;
 • Mitu SSL-sertifikaadi tüüpi;
 • 30-päevane küsimusteta raha tagastamise garantii;
 • Lihtsalt kasutatav liides.

Miinused

 • Kõrgemad hinnad kui see, mida mõned konkurendid nõuavad.

SSL.com on natuke kallim kui mõned tema konkurendid, kuid SSL.com pakub oma teenustega palju kellasid ja vile, sealhulgas oma klassi parimat tuge, mida kliendid väga soovitavad. Kuna nad on tegutsenud palju kauem kui paljud konkurendid, on SSL.com ka väljakujunenud ja usaldusväärsem kaubamärk.

SSL.com ülevaate järeldus

SSL.com muudab “https-le” lülitumise mõne lihtsa sammu abil teostatavaks. Need rivistavad hulgaliselt erinevaid SSL-sertifikaate, mis on mõeldud vastama erinevate klientide vajadustele alates väikeettevõtetest, kes peavad turvama ühe täielikult kvalifitseeritud domeeninime suurtele ettevõtetele, mis vajavad mitme saidi SSL-kaitset. Valitud sertifikaat väljastatakse mõne minuti jooksul pärast edukat kinnitamist või valideerimist.

Mantraga „HTTPS kõikjal” liigub Google otsustavalt turvalise Interneti-ühenduse ajastu poole, märkides esmalt saidid, mis võtavad paroolid ja krediitkaarditeabe endiselt HTTP kaudu vastu kui turvalised. Kui soovite olla kursis Google’i kasutusele võetud turumuudatustega, tagab HTTPS-i kasutamine ühe SSLigi digitaalse sertifikaadiga teie domeenide turvalisuse.

Hankige oma SSL / TSL sertifikaat kohe!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map