PrestaShopi ülevaade – sobib professionaalseks veebipoodiks?

prestashop ülevaade


PrestaShop on tasuta e-kaubanduse lahendus, mis võimaldab teil veebis kiiresti ja hõlpsalt müüa. See võimaldab teil luua ka oma veebipoe ja selle veebipoe korral võib teil tegelikult olla oma domeeninimi, oma veebimajutaja, saate loetleda nii palju tooteid, kui soovite, võrreldes teiste e-kaubanduse sisuhaldussüsteemidega, näiteks Sisu Kiirus.

Põhimõtteliselt PrestaShop arendajad ei võta teilt tarkvara kasutamise eest kuutasu ja iga müüdud üksuse eest nad ei võta komisjonitasu. Muidugi peate ikkagi maksma domeeninime kord kuus või iga kümne aasta tagant ja maksma ka oma veebi. Lisaks peate ikkagi maksma vahendustasu oma krediitkaardiprotsessorile. Kuid need kolm on PrestaShop tarkvarast sõltumatud. Peale selle ei maksa see tegeliku programmi eest midagi.

PrestaShop’i omadused

Tarkvara on väga arenenud ja lihtsalt seda vaadates näete, et see on väga professionaalne ning saate loetleda igat tüüpi tooteid. Näiteks võite loetleda tavatooteid, mida põhimõtteliselt saadetakse posti teel, samuti võite loetleda virtuaalseid tooteid. Põhimõtteliselt on kõik, mida saate demos PrestaShopis näha, kohandatavad ja lisaks võimaldab PrestaShop isegi veebisaidile teatud funktsioone lisada, laadides alla täiendavaid mooduleid. Mooduleid kasutatakse teie kaupluse funktsioonide, näiteks menüüde, slaidiseansside, kaartide, ribareklaamide ja muu sellise loomiseks ja paigutamiseks. Nii saate muuta kogu esiotsa tänu sellele, et PrestaShop haldab seda tervet CMS sisu siin moodulite abil.

prestashop funktsioonid

Nii et kui klõpsate mõne tootekategooria peal, näete ka, kui kõrgel on sellel suurepärased funktsioonid, näiteks saate vaadata tooteid nimekirja või ruudustiku järgi. Sellel on kategooriate jaoks spetsiaalne sektsioon, kus saate neid laiendada, ja sellel on ka kihiline navigatsioonisüsteem, mis võimaldab teil üksusi filtreerida pärast värvi ja nii edasi. Samuti on liugur, mis aitab teil tooteid hinna järgi filtreerida.

PrestaShop on täiustatud ostukorvitarkvara, millel on ka tänapäevaseid funktsioone JavaScripti kasutavate funktsioonide abil, et muuta menüüd palju paremaks ja hõlbustada oma klientide väljaregistreerimist. Saate lisada ka mitu valuutat ja keelt. Saate lisada kauplusteabe, kaardi ja suhtlusnupud.

Ja kui lähete esemeid ostma, näeb toote leht kena ja puhas välja, sellel on riivsaia ja kolm veergu. Värve, suurust saate valida raadionuppude ja rippmenüüde kaudu. Saate manuseid lisada. Saate lasta klientidel kohandada selliseid tooteid nagu T-särgid.

Saate lisada SSL-i, nii et kui inimene uurib, tunnevad nad end väljaminekuprotsessis kindlamalt, saate lubada ka ühelehelise ja külaliste checkouti. See on midagi ainulaadset ja väga lahedat. Kuna poe juhtimisel on Internetis üks peamisi probleeme, on see, et teie klient saab hõlpsalt teie veebisaidil liikuda ja tooteid osta.

Samuti saate kirjetes reklaamida üksusi risti, saate lisada üksuste võrdlemiseks. PrestaShop kirjutab ka teie URL-i ümber, kui olete SEO valikud lubanud.

Kuidas installida PrestaShop?

Süsteemi installimiseks oma veebisaidile minge lihtsalt PrestaShop.com lehele, kust saate sisuhaldussüsteemi uusimad versioonid alla laadida. Pärast PrestaShop’i allalaadimist peaksite installima FTP-kliendi, kui teil see juba on, saate seda kasutada.

Järgmisena peate üles laadima PrestaShopi allalaaditud failid oma veebi juure. Ärge unustage kõigepealt alla laadida alla laaditud faile. Võite kasutada pukseerimist oma veebi. Samuti peaksite üles laadima failid juurkausta nimega public_html.

Kui olete üleslaadimise lõpetanud, peate minema oma kataloogi, kus teie brauserisse on installitud PrestaShop, ja järgima installimisabi. Saate määrata keele ja nii edasi. Selleks, et installimisel probleeme ei tekiks, peate failidele ja kaustadele andma 777 loa.

Järgmine samm on poe nime, põhitegevuse, riigi, kaupluse ajavööndi, konto, eesnime, perekonnanime, e-posti aadressi ja parooli kirja panemine. Üks viimaseid samme on andmebaasi konfigureerimine nii, et vajate andmebaasiserveri aadressi, andmebaasi nime, andmebaasi sisselogimist, andmebaasi parooli ja tabelite prefiksit.

Andmebaasi loomiseks peate lihtsalt minema oma cPaneli, kus tavaliselt asub aadress aadress example.com/panel, kus külastate andmebaaside jaotist ja klõpsate MySQL andmebaasid. Siin saate luua andmebaasi, kasutades nime, kasutajanime ja parooli. Nüüd saate kasutaja oma andmebaasi lisada ja valida valiku Kõik õigused. Kopeerige andmed ja kirjutage need PrestaShopi installimisabisse. Võite isegi testida andmebaasi ühendust.

Pärast installimist peate installiprogrammi FTP juurest kustutama ja administraatori kausta FTP-st ümber nimetama. Nüüd saate oma administraatori paneelile sisse logida.

Tänapäeval saate PrestaShopi installida vaid mõne minuti jooksul, kasutades Softaculous’it või mõnda muud cPanelis saadaolevat ühe klõpsuga installeerijat, läbimata kõiki ülalnimetatud samme. Ühe klõpsuga installija laadib failid üles ja loob andmebaasi.

Kui otsite oma PrestaShop e-kaubanduse veebisaidile usaldusväärset veebimajutust, soovitame tungivalt InMotion Hostingit. Nad pakuvad taskukohast ärimajutusteenust koos esmaklassilise veebitoega. Saate PrestaShopi oma veebisaidile seadistada vaid mõne klõpsuga.

ühe klõpsuga installige prestashop inmotion hosting

PrestaShop hosting InMotion + tasuta domeeni kaudu

Kõik InMotioni ärimajutuskavad hõlmavad SSD-sid, tasuta domeeninime, tasuta varukoopiaid, tasuta turunduskrediite ja palju muud. 

Alusta kohe! – 4,19 dollarit kuu kohta »

Ülevaade PrestaShop Armatuurlauast

Kui olete armatuurlauale sisenenud, näete oma tellimuste, vahetuste, hüljatud kärude, laos olevate toodete statistikat ja nii edasi. Uute sõnumite ja tooteülevaadete jaoks on saadaval teatised. Samuti saate vaadata statistikat unikaalsete külastajate, liikluse allikate ja külastuste kohta.

Kataloogi menüüpunktis saate redigeerida, kustutada, vaadata või lisada uusi tooteid, kategooriaid, tooteomadusi, tooteatribuute, tootjaid, silte, tarnijaid ja manuseid.

prestashop armatuurlaud

Menüü Tellimused näete oma tellimusi, arveid, kauba tagastamist, tarnelaevu, krediidilaevu, olekuid ja tellimissõnumeid..

Klientide menüüpunktis näete kliente, aadresse, rühmi, ostukorve, klienditeenindust, kontakte ja pealkirju.

Hinnareeglite abil saate redigeerida ostukorvi reegleid, kataloogi hinnareegleid ja turundussätteid. Siin saate luua ka turunduskampaania ja kuponge.

Moodulites saate hallata mooduleid, teemasid ning valida positsioone ja makse, saatmise ajal näete vedajaid ja eelistusi.

Järgmine on lokaliseerimine, kus saate hallata keeli, tsoone, riike, osariike, valuutasid, makse, maksureegleid ja tõlkeid.

Eelistuste järgi saate seada oma eelistused üldiste, tellimuste, toodete, klientide, teemade, SEO, URL-ide, CMS-i, piltide, kontaktide salvestamise, otsingu, hoolduse, geograafilise asukoha määramiseks.

Need on PrestaShopi juhtpaneeli kõige olulisemad elemendid, lisaks saate redigeerida ka teisi, näiteks täpsemaid parameetreid, administreerimist, statistikat ja cs-ajaveebi.

Alustage oma kauplust juba täna InMotioni hostimisega

Kas teil on juba PrestaShopi veebisait? InMotioni ekspert aitab teil tasuta oma poe oma serverisse üle viia!

Alusta kohe! – 4,19 dollarit kuu kohta »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map