Parimad viisid oma ajaveebi parendamiseks kohe!

paranda-ajaveeb-nüüd


Lihtne on mõelda, et oma ajaveebi paremaks toimimiseks kulub terve veebisaidi audit ja nädalate või isegi kuude pikkune töö. See on tõest tegelikult üsna kaugel, kuid see sõltub sellest, kuidas teie ajaveebil seni läheb. Kuid enamasti saate oma blogi suunata väga lühikese aja jooksul ja vähese tööga palju paremasse suunda. Selleks, et õiged asjad juhtuksid, peate lihtsalt tegema õigeid asju. Oma ajaveebi järgmisele tasemele viimiseks ei pea te midagi leiutama ega uut sisu looma.

Pisikese investeeringu abil saate saada palju parema klikkimise määra ja rohkem tegeleda. Tegelikult kulub vaid 30 minutit tähelepanu ja järgides lihtsaid samme, mida ma siin kirjeldan.

Parandage oma klikkimise määra (CTA)

Teie saidi hea klikkimise määra saamiseks pole vaja palju maagiat ega tehnilisi teadmisi. See võtab vaid mõned muudatused strateegilistes kohtades ja võib-olla mõne lingi muutmise siin või seal.

Lisage veenvad üleskutsed tegevusele

Tuletage endale meelde, et oma blogi edasiliikumiseks ja suurema raha teenimiseks vajate lugejatel alati teatud toimingu tegemist. Ilma korraliku üleskutseta seda tõesti teha ei saa, sest väga vähesed inimesed maailmas mõtlevad teile abistamise peale, kui te seda ei küsi. Kas teil on CTA-sid, mis suunavad teie lugejad teie sisu varadele, e-raamatutele, kontroll-loenditele või rahalehele.

Hoidke oma sisulinke ajakohasena

Heal sisutükil on palju sisemisi linke ja linke, mis viivad lugejad välistele veebisaitidele, kust nad saavad asjakohast teavet kätte. Kui olete just oma veebisaidi sisu värskendanud ega ole linkinud ühegi välise allikaga, siis on sellel nii SEO kui ka kvaliteedi vaatenurgast palju väärtust. Veenduge, et teil oleks ka palju sisemisi linke, mis viitavad saidi teistele asjakohastele sisulehtedele.

Lisage oma veebilehtedele linke, kus see on asjakohane, ja laske oma lugejatel teie saidil palju rohkem aega veeta ja leida sellel palju suurem väärtus. Selleks kulub umbes 15 minutit ja näete aja jooksul palju paremaid tulemusi.

Hankige rohkem liiklust vanadelt postitustelt

Valus on näha, et keegi teine ​​ei näe ainult teie teist ajaveebi postituse meistriteost. Kuid seda ainult seetõttu, et olete märgi maha jätnud. Tegelikult saate oma suurepärase postituse õigele teele tagasi ja te ei pea isegi liiga palju vaeva nägema. Muutke lihtsalt mõnda neist võtmeelementidest 10–15 minuti jooksul ja vaadake, kuidas teie hea postitus saab paremaid tulemusi.

Pealkiri

Esimene asi on esimene, teie postituse pealkiri. Teie pealkiri on teie postituse esimene mulje ja sageli viimane. Kui teie pealkiri tundub räpane või pole liiga veetlev, peaksite seda kohe muutma. Kui inimesed ei taha seda pärast nägemist lugeda, ei otsi nad seda tõenäoliselt ka Google’is. Nii et vürtsitage see, muutke see pisut provokatiivseks, kutsuge esile uudishimu, kiireloomulisus ja muutke see asjakohaseks, samas lühikeseks ja armsaks. Kõigi nende aspektide postituse pealkirja lisamiseks vaadake pealkirjaanalüsaatori tööriist, see on ka suurepärane viis teada saada, kuidas teie postituse pealkiri seni käib. Võite kasutada ka emotsionaalset turundusväärtust Pealkirjade analüsaator.

Teie märksõnad

Vaadake harva oma sisutükid üle, et näha, kas sihite parimaid märksõnu, mida võiksite. Kui teie märksõna on keeruline umbes 40, siis ainult see üks postitus ei lükka teid kaugemale. Kõrgema asetuse saamiseks peate kindlasti looma sama teema ja samade märksõnade ümber rohkem sisu.

Parim stsenaarium oleks loomulikult valida märksõnaks, mille otsingumaht on madal. Teil ei pea olema ainult palju liiklust, vaid ka postitustelt palju müügivihjeid, nii et pidage seda meeles, kui valite oma märksõnu. Kui suurt ostukavatsust te nende taga näete?

Vähendage oma põrkemäära

Põrkekiirus on aja jooksul mõõdetud summa, mida kasutaja teie saidile osutab. Google jälgib, kui palju aega kasutaja teie saidil veedab, ja kasutab seda iseseisva reitingutegurina. Muidugi, kui kasutaja veedab teie saidi sirvimisel palju aega, võtab Google seda kui märki, et pakute palju väärtust ja teie sait on väga asjakohane.

Selle saavutamiseks veenduge, et kasutate asjakohast sisu ja teil on palju sisemisi linke. Kui kasutaja otsib ülejäänud artikleid, siis nad klõpsavad palju kauem.

Lisage ka YouTube’i video. Looge oma oma või leidke see, mis on teie teema jaoks kõige olulisem. See võtab umbes 1–15 minutit, kuna selleks on vaja ainult videote uurimist ja nende lingi kopeerimist. Kui kasutaja vaatab 5-minutist videot, kulutab ta teie saidil selle täiendava 5 minuti ja aitab teil paremusjärjestust parandada.

Hankige vähese liiklusega kvaliteetseid kliente

Kui olete loonud vinge sisutüki, mis sobib teie lugejatele ideaalselt, kuid teie ajaveebi liiklus on väga väike, peate iga kord arvestama. Sellega peate ka palju rohkem silmi saama. Saate seda teha järgmiselt.

Laiendage oma ulatust

Saate oma postituse ulatust hämmastavalt hästi laiendada, kui kasutate tasulist reklaami Facebookis ja Linkedinis, nii et minge sellega hulluks. Olete juba oma postituse müügivihjete genereerimiseks seadistanud, nii et kui investeerite raha selle teostamisse, on suur tõenäosus, et saate suure investeeringutasuvuse. Tänu Facebooki ja LinkedIni turundusfunktsioonide tõhususele saate kohandada oma postitusi ka täpselt nendele isikutele, keda soovite sihtida. Kui teie postitus väljub palju suurema levialaga, võite saada ka oma sotsiaalmeedia kanalitele palju rohkem jälgijaid, mis osutub suurepäraseks pikaajaliseks investeeringuks.

Reklaamige alati oma kõrgeimat konverteerivat ajaveebi postitust

Kui olete postituse loonud rohkem müügivihjeid meelitama, on suur tõenäosus, et see teeb seda tööd juba tõesti hästi ja võib ostja teekonna hilisemasse etappi suuresti kaasa aidata. Kuna teil on väike potentsiaalsete klientide rühm, on palju suurem tõenäosus, et need inimesed leiavad, et teie sisutükk on väga asjakohane. Nii et veenduge, et jagate seda sisutükki korduvalt ja suunake aasta tippaegadel õigetele inimestele.

Kasutage e-posti turundust

Võimalik, et olete oma ajaveebi käivitamisest juba kogunud rohkem kui paar e-posti aadressi. Kui te pole oma lugeja e-posti aadresside hankimisel liiga palju vaeva näinud, peaksite varsti selle juurde jõudma. On põhjust, miks inimesed ütlevad, et „raha on nimekirjas”.

Isegi kui olete kõik oma ajaveebi postitusi reklaaminud, ei hakka kõik, kes neid nägid, teie sotsiaalmeedia kanaleid jälgima. Tegelikult on suur tõenäosus, et isegi kui nad teie sotsiaalmeedia kanalit jälgivad, poleks nad seda võib-olla veel näinud. Nii et teil on vaja viisi, kuidas jõuda ka nende inimesteni. Haarake see vana hea meililisti ja jagage seda inimestega. Kui olete oma postituses midagi muutnud, olgu selleks siis teave või märksõnad, on hea põhjus seda uuesti inimestele, kes seda juba lugenud on, jagada.

Turustage oma postitusi kaks korda kauem, kui nende loomiseks kulusite

Kvaliteetseima postituse loomiseks peaksite alati kulutama kogu vajaliku aja, kuid ärge lihtsalt postitage seda ja istuge. Tegelikult kulutage oma postituste reklaamimiseks kaks korda rohkem aega ja lükake see välja võimalikult paljudel kanalitel. See tagab, et ükski hetk, mille olete kulutanud vinge postituse loomisele, ei lähe raisku. See suurendab isegi kahekordset väärtust, mida te nendelt tagasi saate, kui teete kõvasti tööd selle nimel, et seda näeksid paljud inimesed.

Järeldus

Analüüsilehe vaatamine ja õige diagnoosimine selle kohta, mis teie postituses töötab ja mis mitte, aitab teil oma sisust maksimaalselt kasu saada. Olemasoleva sisu jaoks on alati ruumi paremaks muutmiseks või ümberpaigutamiseks, nii et kasutage uusi vorminguid või lisage neile iga kord rohkem väärtust. See kaasab teie vaatajaskonna uuesti, omandab uusi ja aitab palju vähem tööga oma eesmärke kiiremini saavutada. Need näpunäited aitavad teil läbi põhitõed, kuid uurige alati rohkem!

Loodan, et teile on selle postituse lugemine meeldinud ja olete leidnud õiged näpunäited, mis aitavad teil hallata paremat blogi, kus on palju vähem tööd.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map