Mis on WordPress Error 413 Request Entity liiga suur ja kuidas seda parandada?

Wordpress-viga-413-taotlus-üksus-liiga suur


Kui olete kogenud WordPressi kasutaja, olete ilmselt näinud mõnda tõrketeadet, mille parandamine võttis natuke aega. Viga, millest me räägime, on üsna tavaline ja meil on ka teile mõned näpunäited. Kui kasutajad proovivad pistikprogrammi, teemat või põhimõtteliselt mis tahes meediumit üles laadida, võivad nad sattuda sinna 413 “Taotluse olem on liiga suur” sõnum, mis lihtsalt ei lase neil edasi minna.

See on põhjus, miks saate 413 päringu olemi liiga suure vea

Mis tahes tüüpi faile saate WordPressi üles laadida, kui need ei ületa faili maksimaalset suuruse piirangut. Seda saab pidada vaikelimiidiks, mille on konfigureerinud teie WordPressi hostiteenuse pakkuja. See võimaldab teil laadida üles suhteliselt suurt sisu, kuid te ei saa kunagi teada, kus on ülemine piir. Kui üleslaadimine ebaõnnestub ja ilmub tõrge 413 „Request Entity liiga suur”, tähendab see, et teie fail on liiga suur.

Põhiküsimus on see, et kui leiate kasuliku pistikprogrammi või laheda teema, siis ei saa te mõnikord selle suuruse tõttu lihtsalt seda rakendada. Teie meediumikogudes võib teil tekkida sama probleem, kuid see kuvab erineva tõrketeate: failinimi.zip ületab selle saidi maksimaalset üleslaadimissuurust. See võib juhtuda alati, kui soovite üles laadida video või suure pildi.

Enamik inimesi saab selle tõrketeate kätte, kui nad soovivad suure pildi üles laadida. Täpse üleslaadimislimiidi nägemiseks klõpsake nupul Meedium ja suvandil Lisa uus. Seal näete allpool teksti, mis ütleb: faili maksimaalne üleslaadimise suurus: väärtus (tavaliselt 2 MB).

Kuidas parandada 413 päringu olemi liiga suurt viga?

Selle vea parandamiseks on 3 erinevat viisi. Kaks esimest meetodit põhinevad mõnel lihtsal koodireal, kolmanda puhul peate kasutama FTP-d. Katame need kõik, nii et saate otsustada, milline neist on kõige lihtsam.

 1. Seadke oma funktsioonide failis kõrgem üleslaaditava faili suuruse limiit

Fail function.php on põhimõtteliselt teema, millel on pistikprogrammiga sarnane ülesehitus. Saate selle faili avada oma esi- ja administraatorilehtedel ning see sisaldab funktsioone, mis määravad filtrid, klassid ja toimingud, mida teie mallid WordPressi teema raames kasutavad.

Kui funktsiooniph.php-faili pole saadaval, looge lihtsalt tekstifail, pange sellele nimeks function.php ja kopeerige see teema kataloogi. Faili suuruse piirangu suurendamiseks kopeerige allolev kood oma WordPressi teema function.php faili:

@ini_set (‘upload_max_size’, ‘128M’);

@ini_set (‘post_max_size’, ‘128M’);

@ini_set (‘max_execution_time’, ‘500’)

Seda saab teha ka saidispetsiifilise pistikprogrammiga, mis võimaldab teil kohandamiseks WordPressi saidile koodiridasid lisada, olenemata teie praegusest teemast.

128M, mida näete suuruses post_max_size ja upload_max_size, on failide jaoks, mida saate üles laadida, täpsed piirangud. See väärtus on tõesti meelevaldne. Võite selle määrata suvaliseks numbriks, kui see on suurem kui fail, mida soovite lisada. Aeg max_execution_time määrab, kui kaua oodata üleslaadimise lõppemist enne protsessi peatamist. Saate seda väärtust suurendada ka ainult selleks, et veenduda, et failil on serverisse ülekandmiseks piisavalt aega.

Kuid võtke arvesse, et see meetod ei tööta alati, leidub WordPressi saite, kus see ei tee midagi. Sel juhul proovige järgmist meetodit, mis põhineb .htaccess-failil.

 1. Seadke .htaccess-failis kõrgem üleslaaditava faili suuruse limiit

.Htaccess-fail on veel üks koht, kus saate oma veebisaidi serverit konfigureerida. Seal kirjutatud koodiridadel on ranged reeglid, mida server peab järgima.

Kui soovite selle tõrke parandada, avage .htaccess-fail oma WordPressi saidi juurkataloogis ja kopeerige allolev kood järgmiselt:

php_value upload_max_filesize 128M

php_value post_max_size 128M

php_value max_execution_time 500

php_value max_input_time 500

Nende käskude abil suhtleb .htaccess-fail serveriga, et seada üleslaadimissuurus ja täitmisaeg etteantud väärtustele. Enne kui muudate midagi oma .htaccess-failis, on soovitatav luua varukoopia. Kui segate koodi isegi natuke segadusse, võib kogu teie veebisait krahhi saada.

Pidage meeles, et jagatud veebimajutuskavaga veebisaitide puhul see meetod kindlasti ei tööta. Sel juhul on parim viis pöörduda oma veebimajutusteenuse pakkuja poole nende klienditoe kaudu. Seejärel avavad nad lihtsalt .htaccess faili ja muudavad limiiti.

 1. Laadige üles ja installige kõik FTP-ga

Üksiku faili üleslaadimisel võib ilmneda tõrge 413 „Request Entity liiga suur”. Sel juhul on ilmselt kõige lihtsam lahendus faili käsitsi üleslaadimine FTP kaudu. Neile, kes FTP-d ei tunne, on termini File Transfer Protocol lühend. Kui soovite faile veebis ühest arvutist teise üle kanda, saate seda Interneti-protokolli kasutada.

See on kasulik, kui soovite WordPressi oma veebisaidile installida. CMS-i failide arvutisse serverisse edastamiseks on vaja kõigepealt FTP-d. Neid toiminguid lihtsustav liides on FTP klient – tarkvara, mis peate arvutisse installima. Kui see on töövalmis, võib failivahetus arvuti ja serveri vahel alata. Populaarsed FTP-tarkvara, mis on ka kasutajasõbralikud, on WS_FTP ja Filezilla.

Kui teate FTP kasutamist, saate lahendada palju probleeme. Uute pistikprogrammide installimisel või failide function.php muutmisel võib see mõnikord põhjustada serveri krahhi. See võib juhtuda kas seetõttu, et pistikprogramm ei ühildu või keegi segas koodi. Nendel puhkudel saate FTP-kliendi kaudu serverisse jõuda ja rikke põhjustanud failidest lahti saada.

Laadige oma WordPressi failid käsitsi üles FTP-ga

Failide üleslaadimine oma WordPressi veebisaidile FTP-kliendi abil on tegelikult lihtne ülesanne. Peate lihtsalt alla laadima ja installima kliendi oma arvutisse ning see loob ühenduse veebisaidi ja teie arvuti vahel.

Selgitame, kuidas failiedastus Filezillaga töötab ja kui olete protsessist aru saanud, on seda hõlpsalt võimalik kasutada ka teist tarkvara. Saate Filezilla tasuta alla laadida ja installida ning see töötab ka Linuxis, Macis ja Windowsis.

Esiteks saate FTP-kliendi käivitada ainult siis, kui sisestate oma FTP-mandaadi. See on vajalik, kui soovite oma saidiga ühenduse luua ja failidele juurde pääseda. Kui tellite veebimajutusplaani, saadab pakkuja need mandaadid tavaliselt e-postiga või lisab need lihtsalt cPaneli administraatori liidesesse.

Kui teil on kasutajanimi ja parool, käivitage Filezilla ja klõpsake käsku „Fail”, seejärel „Saidihaldur”. Ilmub aken ja seal saate minna uuele saidile. Jaotises „Minu saidid” ilmub loendisse „Minu veebisait” uus nimi ja seal saate nime muuta. Paremal on väljad, kuhu saate oma saidi kohta teavet lisada.

Tippige väljale „Host” oma domeeninimi ja valige siis rippmenüüst „Logon Type: Normal” ja olete ühenduse loomiseks valmis. Kui teave on õige, loob Filezilla ühenduse ja salvestab kõik järgmiseks sisselogimiseks kõik, nii et te ei pea uuesti sisestama.

Iga kord, kui Filezilla märkab, et soovite ühenduse luua uue arvutiga, ilmub aken Tundmatu sertifikaat. Ühenduse loomiseks ja tarkvara sertifikaadi usaldamiseks klõpsake märkeruutu „Usalda alati tulevaste seansside sertifikaati” ja jätkake. Pärast seda näete kõiki oma veebisaidil olevaid faile. Kohalik sait on teie arvuti, samas kui kaugsait on teie veebisaidi failid.

Failide oma veebisaidile üleslaadimiseks paremklõpsake lihtsalt soovitud failil ja klõpsake nuppu „Laadi üles”.

Installige mis tahes WordPressi pistikprogramm FTP kaudu

Nagu me juba varem mainisime, võib viga 413 „Request Entity liiga suur” ilmneda juhtudel, kui pistikprogramm, mida proovite lisada, on liiga suur ja ületab teie veebisaidi piiranguid. Õnneks on olemas viis WordPressi pistikprogrammide käsitsi installimiseks. Kuna saate FTP-kliendi abil oma veebisaidile faile üles laadida, tähendab see ka seda, et saate üles laadida ka oma pistikprogrammi faile.

Alustuseks laadige alla pistikprogrammi lähtefail, mida soovite oma saidil kasutada. See on alati .zip-fail, mis tuleb enne arvuti abil midagi muud ekstraheerida. Kui see on tehtud, ilmub kaust samanimelise kaustaga ja see on see, mida peate FTP-kliendi kaudu üles laadima.

Pidage meeles, et WordPressil on range failide struktuur. Enamasti peate teadma täpselt, kuhu konkreetse faili oma veebisaidile üles laadida. Meie näites tuleb uus pistikprogramm alati üles laadida iga WordPressi saidi kausta / wp-content / plugins / muidu, muidu see ei tööta.

Niisiis, siin on see, mida peate tegema, kui soovite oma WordPressi saidile pistikprogrammi käsitsi installida. Käivitage oma FTP klient ja logige sisse oma kasutajanime ja parooliga. Kui ühenduse loomine teie veebisaidiga on loodud, leidke kaust / wp-content / plugins / kaust saidilt „Remote site”. See on koht, kuhu peate oma arvutist pistikprogrammi lisama – selle, mille olete eelnevalt kaevandanud.

Üleslaadimine on tehtud, kuid pistikprogramm ei tööta veel. Logige sisse oma veebisaidi WordPressi administraatorialasse ja minge jaotisse Pistikprogrammid. Uue pistikprogrammi nime leiate sealt ja selle saab igal ajal aktiveerida.

Installige oma WordPressi teemad FTP kaudu

Uute WordPressi teemade installimine on veel üks viis, kuidas pääseda tõrkesse 413 “Request Entity liiga suur”. Kui teema on tavalisest suurem, võib see ületada ka teie serveri üleslaadimispiiranguid. Õnneks saab WordPressi teemasid ka käsitsi üles laadida. Seda saab teha täpselt sama meetodiga nagu pistikprogrammi installimisel või meediumite üleslaadimisel FTP-kliendi kaudu.

Ainus erinevus on faili tee, kust peate teema kopeerima. Pärast FTP-kliendi käivitamist looge ühendus oma WordPressi veebisaidiga, sisestades kasutajanime ja parooli. Kui failihaldur on töövalmis, leidke liidese „Remote site” küljelt / wp-content / themes / tee.

Kuna teemad on saadaval ka .zip-failides, peate need esmalt oma arvutisse ekstraheerima. Seejärel leidke ekstraheeritud fail kliendist, seejärel paremklõpsake ja laadige see üles / wp-content / themes / kataloogis. Järgmine samm on logimine sisse oma saidi WordPressi administraatori paneeli ja veenduge, et leiate uue teema välimusest > Menüü „Teemad”. Kui teete õigesti, loetletakse teema seal ja saate selle ka ühe klõpsuga aktiveerida.

Need on peamised meetodid, mida saate kasutada tõrketeate 413 „Taotluse olemi liiga suur” ümber mängimiseks. Mõnikord suudavad kaks esimest meetodit probleemi kohe lahendada, kuid kui olete oma veebisaitidel FTP-ga kogenumad, võtab teie veebisaidile ükskõik millise suurusega uute failide üleslaadimine vaid paar minutit..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map