Kuidas teada saada, kas veebisait töötab WordPressis?

leidke-veebisait-töötab-WordPress


WordPress on üks enim kasutatavaid sisuhaldussüsteeme Internetis. Selle toiteallikaks on üle 30% kõigist veebisaitidest; see tähendab, et selle tarkvara valis aja jooksul üle 60 miljoni inimese.

Võite teada saada, kas mõni veebisait töötab või WordPress, ja sellel võib olla mitu põhjust. Kui teate, et üks teie konkurentidest valis selle CMS-i, siis võite olla kindel, et sarnase ettevõtte jaoks saab ka WordPress head. Või kui leiate võõra veebisaidilt tehnilise lahenduse, on seda palju lihtsam kopeerida, kui teate, et see on WordPressi toega.

Kuid kuidas saate teada saada, kas veebisait töötab WordPressis? Me käsitleme selles dokumendis mõnda väga lihtsat ja keerukamat tööriista, seega lugege lihtsalt edasi!

Üks teine ​​meetod

Lihtsaim viis teada saada, kas veebisait on WP-toega, on kerimine allapoole ja jaluse ala kontrollimine. Paljudel juhtudel näete seal silti “WordPressi uhke toide” või “Powered by WordPress”, mis tähendab WordPressi saiti.

veebisaidil töötav WordPress

Selleks on vaja ainult sekundit, seega tasub sellega alustada. Kui te ei näe seal silti, liikuge järgmise sammu juurde.

Proovib tuntud faile

Kõik WordPressi saidid on üles ehitatud samade failide abil, enamik neist on teie eest peidetud ja serveri turvalisuse mõõtmise tõttu ei pääse te neile juurde. WordPressi vaikimisi sisselogimisleht on aga päris fail, wp-login.php ja seda kasutatakse kasutajate sisselogimiseks.

Lihtsaim viis sisselogimislehele jõudmiseks on veebibrauseri avamine ja faili nime sisestamine saidi URL-i järele. Näiteks: SampleSite.url / wp-login.php või lihtsalt SampleSite.url / wp-admin. Mõlemad tähendavad sama ja kui lingid töötavad, siis leidsite WordPressi saidi edukalt.

Seda trikki teatakse ka Internetis, nii et rämpspostirobotite omanikud kasutavad WordPressi saitide häkkimiseks sageli sama meetodit. Nende vältimiseks võivad saidiomanikud teisaldada sisselogimislehe salajasesse asukohta, seega ülalnimetatud trikk ei toimi.

Nii et võite proovida veel 2 lehte brauseri aadressiribal, need on license.txt ja readme.html. Uue WP eksemplari installimisel installitakse need failid ka juurkausta, et saaksite neile juurde pääseda. Proovige uuesti SampleSite.url / license.txt või SampleSite.url / readme.html ja vaadake, mis juhtub. Esimene fail näitab tarkvara litsentsi, teine ​​on aga leht Mis on uut. Kui leiate mõne neist, on see WP-sait.

Lehe lähtekoodi vaatamine

WordPress-saidi-lähtekood

Saate alati kontrollida veebisaidi HTML-koodi, mida ei saa kunagi peita; kuid mõnel juhul on see dekodeeritud. Kuid 99,99% saidiomanikest ei kasuta kodeeringut, nii et peate lihtsalt veebisaidil klõpsama ja valima Kuva allikas või Vaata lehe allikat.

See avatakse uuel vahelehel ja seal näete palju HTML-silte, linke ja muid veebisaidielemente. WP kasutatav vaikimisi sisalduv metaelement näeb välja järgmine:

Versiooni number võib varieeruda, seetõttu soovitame teil kopeerida ainult koodi esimene osa, näiteks järgmiselt:

ja otsige seda HTML-koodist. Kui leiate selle, on see jälle WP-sait.

Sageli eemaldavad pro-saidiomanikud selle koodirea, siis peaksite koodi jälgima ja leidma WordPressiga seotud märgid. Mõned näited:

See kooditükk näitab, et Yoast SEO plugin on installitud, seega leidsime WordPressi:

Siin on veel üks kooditükk, seekord pilt. See näitab selgelt, et sait kasutab WordPressi ja ka SitePressi mitmekeelse CMS-i pistikprogrammi:

Saime proove jätkata kuni lõpmatuseni, kuid nüüd teate, et WP märgi leidmine pole nii keeruline.

Brauseri lisandmoodulite kasutamine

Brauserid on suurepärane tööriist veebisaitide kuvamiseks, kuid nad teavad palju muud! Sõna otseses mõttes pole brauseri kasutamine mingite eriülesannete jaoks piiratud; vajate lihtsalt sellele lisandmoodulit.

On palju lisandmooduleid, mis aitavad teil tuvastada, kas veebisait töötab WordPressis. BuiltWith Technology Profiler on Chrome’i jaoks suurepärane tööriist külastatud veebisaidi kohta teabe saamiseks. Lihtsalt lisage see ja avage mis tahes veebisait, et leida WordPressi märke. See on saadaval siin.

Nendel pistikprogrammidel on sageli ka täpsemad varad, näiteks nendega saab leida JavaScripti elemente, näidata serveri üksikasju ja tuvastada kõige tavalisemad CMS-i tüübid.

Wappalyzer on veel üks kasulik vahend Chrome, aga kui kasutate Mozilla Firefox siis võite proovida ka BuiltWithi lisandmoodulit.

Inspektorite veebisaidid

Muidugi on veebisaite, mis pakuvad teile sama lahendust; tõenäoliselt 2 parimat neist on isitwp ja BuiltWith.

Isitwp-is peaksite sisestama veebisaidi URL ja vajutama nuppu Analüüsi veebisaiti. Mõne sekundi pärast näete, kas sait kasutab WP-d ja palju muud. Siit saate teavet saidi WHOIS-i salvestus- ja salvestuspakkuja, aktiivse teema ja kõige olulisemate WordPressi teemade kohta. Kui mõni neist on turul saadaval, antakse teile link nende allalaadimiseks.

BuiltWithi veebisait kasutab ka otsinguriba, kuhu peate sisestama veebisaidi URL-i, tehnoloogia nime või märksõna ja seejärel vajutama nuppu Otsing. Mõne sekundi pärast saate ka üksikasjad, kuid sel juhul on teil valitud veebisaidi üksikasjalikum ülevaade. See on eriti kasulik, kui olete pakkuja või otsite oma konkurendilt häid näpunäiteid.

BuiltWith näitab erinevaid sektsioone, sealhulgas Analytics ja jälgimine, Vidinad, Keel, Raamistik, Sisu edastamise võrk, Mobiil, Audio / Video meediumid, Sisuhaldussüsteemid, JavaScripti teegid ja funktsioonid, E-posti hostimise pakkujad ja SSL. Saate kiiresti täieliku ülevaate kogu veebisaidi infrastruktuurist, veebi- ja muudest lahendustest, mis on tõesti hämmastav asi.

Kuidas varjata, et teie veebisait töötab WordPressis

Kui olete veebisaidi omanik ja soovite varjata asjaolu, et teie veebisait töötab WordPressis, saate teha mitmesuguseid mõõtmisi. Paljusid neist saab teha käsitsi, kuid pole kindel, et need on vaeva väärt, sest nagu eespool käsitletud, on saidi CMS teada saamiseks palju võimalusi..

peida minu-wp-turvalisuse pistikprogramm

Lihtsaim viis on selle ülesande jaoks kasutada spetsiaalset pistikprogrammi; Peida minu WP on saadaval Envato Marketil.

See on turul enimmüüdud pistikprogramm, millel on seni olnud üle 25 000 käibe, mille hinnang on 4,51 tärni ja põhineb üle 1600 arvustuse. Alates selle loomisest 2013. aastal sai pistikprogramm palju värskendusi ja ühildub täielikult uusimate WordPressi, BuddyPressi ja WooCommerce’i versioonidega.

Miks soovitame seda pistikprogrammi teile:

 • see maksab ainult 29 dollarit, nii et see on odavam kui mõni tund teie tööd
 • laiendatud tuge saab osta aastaks vaid 9 dollari eest
 • seda uuendatakse pidevalt ja see on Envato Marketi eliitautori enimmüüdud toode
 • sellel on ülitäpse dokumentatsiooni ja videoõpetused

Peida minu WP on enamat kui tööriist WP tuuma peitmiseks saidi taga; see on ka tugev turvalahendus. Pärast installimist olete kaitstud häkkimiste ja rünnakute, sealhulgas SQL-i süstimiste ja jõhkra jõu eest, lisaks saate logi ründajate kasutajanime, IP-aadressi, kuupäeva ja muude üksikasjadega.

See peidab teie WordPressi mallide ja pistikprogrammide nime, WP sisselogimine, peidab või nimetab ümber wp-admin’i liidese ja muudab autorite, kanalite ja teiste tuntud permalinke. Peida My WP suudab ka teie saidi lähtekoodis olevad stringid eemaldada või asendada, nii et keegi ei leia teie saidi koodist WordPressiga seotud märke.

Siin on mõned näited, kus näete, kui kasulik see pistikprogramm on:

Wp-login.php peitmine:

 • algne URL: teie veebisait.com/wp-login.php
 • muudetud URL: teie sait.com/wp-login.php?hide_my_wp=101010,

WordPressi taustaprogrammi URL-i muutmine:

 • algne URL: teie veebisait.com/wp-admin
 • muudetud URL: teie sait.com/special-admin

Teemakataloogi muutmine:

 • algne URL: yoursite.com/wp-content/themes/twentyeightteen/style.css
 • muudetud URL: yoursite.com/skin/mycss.css

Sel juhul ei muudetud mitte ainult teema URL-i ja stiilinime, vaid Hide My WP eemaldas CS-failist teemainfo, asendas algse WordPressi klassid ja minimeeris koodi. Kõik muudatused tehti katuse taga, nii et te ei tohiks ühegi neist ülesannetega hakkama saada.

Pistikprogrammide kataloogi muutmine ja volitatud kasutajate failidele juurdepääsu keelamine:

 • algne URL: yoursite.com/wp-content/plugins/seo-plugin/main.css
 • muudetud URL: yoursite.com/wp-content/8328fd7231/main.css

WordPressi vaikekataloogide ja -failide URL-i muutmine uuteks:

 • üleslaadimise kataloogi algne URL: yoursite.com/wp-content/uploads/
 • üleslaadimise kataloogi muudetud URL: teie sait.com/myuploads/
 • AJAXi algne URL: teie veebisait.com/ajax.php
 • muudetud AJAX URL: teie veebisait.com/myajax.php

Kanalite muutmine või keelamine:

 • algne voo URL: teie veebisait.com/feed
 • muudetud voo URL: teie veebisait.com/feedsforpartners/main.xml

Ülalnimetatud WordPressi failide ja arhiivide peitmine ja keelamine:

 • html URL: teie veebisait.com/readme.html – ei leitud (peidetud)
 • txt URL: teie veebisait.com/license.txt – ei leitud (peidetud)
 • igakuiste arhiivide URL: teie veebisait.com/2018/10 – ei leitud (peidetud)
 • aastaarhiivide URL: teie veebisait.com/2018 – ei leitud (peidetud)

Nagu näete, ei ole alternatiivse URL-i seadistamiseks sõna-sõnalt mingit piirangut. Kasutage lihtsalt oma kujutlusvõimet, kuna te ei pea uusi URL-e meelde tuletama, salvestab Peida minu WP need ja kasutab neid automaatselt oma veebisaidi kuvamisel.

Nagu me juba mainisime, on selles pistikprogrammis lisateenus. Selle tööriista abil saab CSS-i ja kooditükke viimistleda, nii et need failid on väiksemad ja teie sait kuvatakse kiiremini. Vaikimisi saatjat saab muuta ka menüü Hide My WP abil.

Pistikprogrammide funktsioonide täielikku loetelu saab lugeda turuprofiilist ja kui arvestada tõsiasjaga, et Hide My WP uuendatakse pidevalt iga 3–6 kuu tagant, on kindlasti uusi funktsioone. Kontrollige siin pistikprogrammi profiili.

Järeldus

Teil on erinevaid tööriistu, et uurida, kas veebisaiti toidab WordPress või mitte. Kui eelistate mugavaid meetodeid, tasub kasutada kaetud veebisaite. Kui teile meeldib koodi vaadata ja mõnda põllutööd teha, siis kasutage koodi kontrollimise või käsitsi linkide uurimise meetodeid. Igatahes pole WordPressi saidi leidmisel teie jaoks rohkem saladusi!

Kui soovite oma veebisaidi üles ehitada WordPressil ja otsite usaldusväärset hostingu pakkujat, soovitan tutvuda meie artikliga, kus vaatame üle parimad WordPressi hostimisettevõtted.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map