Kuidas oma sisu täiustades ennast paremaks muuta

oma sisu täiustada


Mis tahes tööga, mida ette võtate, edasi liikumiseks peate esmalt ennast täiendama. Enesetäiendamise nimel pingutamine on see, mis muudab teid pikas perspektiivis kompetentsemaks, usaldusväärsemaks ja raha väärt.

Kes te olete, kajastub täpselt igas kirjutatavas postituses ja peaaegu kõigis teie töö aspektides. Kui teil veab, on teil kolleege, kes teevad kõik endast oleneva, et teid edasi lükata ja aidata teil iga päevaga paremaks saada. Kui ei, siis peaksite kohe otsima mõnda või võtma selle vastutuse enda eest. Sest miski ei saboteeri teie edu üheski töövaldkonnas, kui negatiivsus ja konstruktiivne mõtteviis. Negatiivsus võib piirata teie potentsiaali saada tõeliselt suureks indiviidiks oma valdkonnas ning juhtida sihikindlat ja täisväärtuslikku ettevõtet.

Edasiliikumine ja vanade harjumuste kaotamine ei ole alati lihtne. Kuid kõige raskem on mitte pidevalt enda kallal töötada, see on otsus muudatuse teha. Otsustada pühenduda pidevale enesetäiendamisele on kõige suurem asi, mida oma karjäärile ja lähedastele anda saate. Sest kui olete tõeliselt vaadanud, kuidas asjad on, näete, et ainus tõeline takistus, millega silmitsi seisad, on sina ise.

Selles artiklis kirjeldan harjumusi ja iseloomujooni, mida peate arendama edukama karjääri ja tervislikuma elu tagamiseks. Need ei muuda teid mitte ainult palju paremaks professionaaliks, vaid ka kõigi jaoks paremaks inimeseks. Paremaks saamine tähendab, et parem osa mõjutab enamikku teie töö valdkondi ja kõiki teisi valikuid. Selle mõtteviisiga laskem siis selle alla minna!

Võtke väljakutsetega alati vastu

võtke vastu väljakutseid  Mugavus olemine tapab teie pingutused iga kord suurema edu saavutamiseks. Kui olete end juba põllul sisse seadnud ja teenite piisavalt raha, et sellega hakkama saada, siis ärge arveldage. Liiga mugav olemine ja uute väljakutsete vastu võtmine tühjendab teie elu aeglaselt, kui jätate viie aasta pärast alles oma karjäärile tagasi mõeldes, et tegite ikka ja jälle sama asja. Fakt, et keegi ei liigu uute püüdluste ja väljakutsetega edasi, on tingitud ainult hirmust. Nad kinnituvad ärevate emotsioonidega vabandusega, et “nad peavad kinni sellest, mis töötab”.

Esimene samm paremaks saamise suunas on välja astuda oma mugavustsoonist. See pole üldse lihtne ja iga ebamugav kogemus paneb teid tahtma iga kord tagasi minna. Edasiliikumine tuleb siiski ainulaadsest veendumusest, milleks on tõsiasi, et “iga väljakutse on teie kasvamiseks abiks”. Õppite katse-eksituse meetodil, nii et tehke endast kõik, et saaksite väljakutse korral tõhusalt elada.

Vaadake võimalusi

Olukorda on lihtne mõista paljude piirangutega, mida see seab, kuid piisavalt sageli on ka võimalusi võrdselt. Kui vaatate seda, mis teil oma töö- / ärielus puudub, ei saa te senini saavutatut hinnata.

Treenige ennast kõiges võimaluse nägemiseks. Kaebuste esitamine ei vii teid kuhugi ja pole muud, kui kui see, et lähete kellegi ümber, kes on nende töö suhtes pidevalt negatiivne. Kui teete vaimse nihke oma negatiivsusest tänulikkuse poole, märkavad teie suhtumist need, kes teie olukorras olulised on.

Ärge ole selle suhtes nii tõsine

Lihtne on kogu aeg olla jäik ja hõivatud. Teie tööelu võib hõlpsalt muutuda rutiinseks ja ülesandele orienteerituks, kuid kui te lõbu sellest välja võtate, võib tunne, et pole seda enam väärt. Kui lõpetate naermise ja sellega lõbutsemise, siis hakkate mehaaniliselt tegutsema ja äkki tunnete, et elate oma elu tumeda pilve all ülesannete all, mis ei vii mingile täitmisele.

Teie töö ei seisne ainult ülesannete täitmises, suurema sisu loomises ja rohkem raha teenimises. Võtke mõni hetk oma rutiinis muudatusi, lülitage see natuke üles, reisige või lihtsalt tehke lõbusaid asju.

Töö eesmärgiga

töötada eesmärgipäraseltAinult raha nimel töötamine on väga õhuke eesmärk ja ka see ei vii teid liiga kaugele. Kuid püüdlus millegi suurema järele kui teie ise, millegi tõeliselt suure ehitamine toob kaasa tõeliselt küllusliku elu. Kõik töötavad selle nimel, et midagi saavutada. Õnn on selle saavutuse kõrvalsaadus.

Kui võtate pidevalt meetmeid selge eesmärgiga, ei ole negatiivsuse ja depressiooni jaoks ruumi. Ettevõtte eesmärkide suunas liikudes, olles loovam ja innovaatilisem, motiveerib teid jätkama oma püüdlusi ja jõudma palju suuremate eesmärkideni.

Veenduge, et valiksite oma hoiaku

Muutus sõltub alati teie sisemisest suhtumisest, kuid piisavalt sageli, et te seda ei vali, reageerite te ainult viisil, nagu olete endasse suhtunud. Võite olla teie suurim liitlane või halvim vaenlane tööl ja ettevõtluses, kuid mõlemal juhul on teil vaja tööd teha, nii et võite olla ka keegi, kes aitab ennast. Elu ei saa kunagi olema 100% nii nagu soovite ja keegi ei anna teile asju hõbeplaadil, kuid käitumisviisi saate alati muuta.

Lihtne viis selle saavutamiseks on muuta keelt, millega ise räägite. See võib olla kõige raskem, kui asjad ei lähe nii hästi, kuid saate seda alati muuta.

Ole enda vastu aus

Ükskõik, kas loote ainulaadset sisu või elate lihtsalt oma igapäevast elu, on enda suhtes aus olla üks olulisemaid isiksuseomadusi, mida saate arendada. Enda suhtes aus olla aitab teil liikuda olukordadesse, kus loomulikult saate paremini hakkama. Kuid peeglisse vaatamine võtab sisikonna ja mõistab, et see, mille nimel töötate, pole midagi, millest te tegelikult rõõmu tunnete..

Sellega on raske toime tulla, kuid see muudab teid palju paremaks ja õnnelikumaks. Teil on kaks võimalust. Jätkake endise veenmist, et töötate millegi nimel, mis teile lõppkokkuvõttes ei meeldi, või pingutage muutuste nimel ausalt.

Lugege ja uurige veel

Vinge sisu loomine, hea töö tegemine ja ainulaadne olemine tuleneb kõigist erinevatest impulssidest, mille olete aja jooksul kogunud. Täna on teil piiramatu juurdepääs sisule, mida saate tarbida ning reisidel ja mitmesugustel üritustel osalemine pole kunagi olnud mugavam. Niisiis, kasutage arvukaid võimalusi enda laiendamiseks ja millekski uueks saamiseks.

Ehitage julgus alustada midagi uut

Kõige rohkem julgust ja vaeva nõuab see, mida olete seni teinud, ja alustades midagi täiesti teistsugust. Astud ühtäkki väljapoole oma mugavustsooni ja muutud millekski täiesti erinevaks, milles sa alguses ei pruugi hea olla. Kuid pidage meeles, et see on alati seda väärt.

Aita teisi teel

Kui jätkate oma tööelu nii, nagu see puudutab ainult teid, näete pärast eesmärgi saavutamist vaeva ja tunnete end vähem rahulolevana. Enesekesksus võib tunduda tõhus viis asjade käiguks, kuid tegelikult viib see teid õnne. Ettevõtte omamise ja teenuse pakkumise mõte on aidata kellelgi teisel oma eesmärke saavutada.

Teiste toetamine teel, lisatöö tegemine nende edukaks tegemiseks ja iseenda parima versiooni saavutamiseks on tee suurenenud rahulolutunde juurde.

Vastu võtta positiivseid inimesi ja kõrvaldada negatiivsed

jää positiivseksSeal on tavaline fraas, mis ütleb: „kui teil on 4 kaotajat sõpra, peate kindlasti olema viies sõber”. See kehtib peaaegu igas eluvaldkonnas. Tõenäoliselt on teil vähemalt paar negatiivset inimest, kellega iganädalaselt koos veetlete. Võib-olla oli ta teie sõber juba teie lapsepõlvest saadik, kuid kui kutt suitsetab umbrohtu ja mängib videomänge kogu päeva, võite teda ainult nii väga armastada.

Selle asemel otsige inimesi, kes on mingis aspektis sinust paremad. Otsige võitjaid, kellelt saate õppida ja kes soovivad teid edasi lükata, selle asemel, et end kahetseda.

Ehitage enesedistsipliin

Miski ei hoia teid rohkem teel ega tööta ennast paremaks kui enesedistsipliin. Kõik, mis on väärt saavutamist, nõuab palju enesedistsipliini ja visadust. Hoides end pikaajalise eesmärgi saavutamisele keskendununa ja mitte lubades kellelgi teisel ega kellelgi teisel teid kõrvale jätta. Töötage selle nimel, et oleksite püsiv ja alustatavate projektidega saaksite läbi. Püüdke olla võimalikult detailselt orienteeritud ja teha oma tööst iga kord parimat.

Järeldus

Seal see on. Kindel juhend paremaks muutumiseks mis tahes karjääris, mida teete, ja üldiselt palju kompetentsem inimene. Siitpeale on teie ülesandeks anda endast parim, nii et minge välja ja tehke seda!

Loodetavasti aitas see artikkel teil täna midagi uut õppida ja näeme teid varsti jälle järgmises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map