Kuidas luua kaasavat ettevõtte ajaveebi sisu?

luua kaasahaaravat ettevõtte ajaveebi sisu


Ettevõtte veebisaidi olemasolu, kus jagate, kes te olete ja mida teete, koos oma kontaktteabe ja võib-olla isegi mõne töönäidise ja pildiga, ei lõigata seda lihtsalt tänapäeval Internetis. Eduka ja võimsa veebisaidi juhtimiseks peab teil olema elav veebileht ja ettevõtte ajaveeb, mis regulaarselt sisu loob..

Midagi pole kurvemat näha kui ettevõtte ajaveebi, kus kutsute külastajaid oma mõtteid nendega jagama, ainult selleks, et nad näeksid, et seda pole viimase paari kuu jooksul värskendatud. See tekitab rahulolematust ja see pole teie ettevõttele kasulik. Peate oma külastajatele teada andma, et teie ettevõte koosneb elavast inimrühmast, kes on nõus neid aitama ja nendega teavet jagama. Usaldus on mis tahes ärilepingu kõige olulisem tegur ja selle loomine potentsiaalsete klientidega on teie ettevõtte edu saavutamiseks ülioluline.

Seetõttu olete juba mõelnud, et enne äri alustamist peate oma blogi külastajaid paremini kaasama ja neile midagi väärtuslikku andma. Mitte ainult see, et ajakohase ajaveebi omamine on oluline ka teie veebisaidi SEO jaoks. Nii et kõrgeima võimaliku asetuse saamiseks peate kõrgekvaliteedilise sisu ühtlase voolu välja tõukama.

Oleme koostanud järgmise näpunäidete loendi, mida kasutame ka oma sisus, et aidata teil ettevõtte ajaveebi palju paremas positsioonis asetada, rohkem külastajaid saada ja neid külastajaid võimalikult palju kaasata.!

Vaatame siis, kuidas saaksite parimat sisu luua!

Looge konkreetse eesmärgiga sisu

Hea sisutüki kirjutamine ei tohiks teil kogu päeva kulutada, kuid mida rohkem tähelepanu sellele pöörata, seda parem loomulikult. Kuid hea ja kasuliku sisu tegemine ei tohiks olla teie ainus eesmärk. Teil on juhitav ettevõte, nii et looge sisu, mis aitab teil oma ärieesmärke saavutada.

Mis on see, mida soovite oma ajaveebiga saavutada? Kas saada rohkem müügivihjeid? Kas luua usaldus klientide vastu? Või looge lihtsalt oma ettevõttest positiivne kuvand? Kirjutage oma sisu nii, et see aitab teil seda eesmärki või muud eesmärki, mille olete endale seadnud, täita.

Teie ajaveeb on üks peamisi viise, kuidas saate oma sihtrühma ning potentsiaalsete klientide ja äripartneritega suhelda, nii et kasutage seda täies mahus!

Olge ressurss, mida teie lugejad tegelikult vajavad

Teie ettevõtte ajaveeb ei ole lihtsalt koht, kus räägitakse sellest, mis kontoris toimub ja mis on teie ettevõtte järgmine samm. See ei puuduta üldse teie ettevõtet, see puudutab teie kliente ja lugejaid. See on koht, kus lähed jagama oma arvamust ja pakkuma inimestele kasulikku teavet, mis aitab neil oma probleeme lahendada.

Mida rohkem on teie sisu suunatud konkreetsete probleemide lahendamisele, mis teie kasutajatel on, seda rohkem meelitab see lugejaid ja aitab teil neid müügikanaleid mööda juhtida ning lõpuks müüki viia..

Teage täpseid märksõnu, mis ajendavad külastajaid esitama küsimusi, ja ehitage nende sisu nende ümber.

Pange oma lugejad teie blogisse minema, sest te annate neile vastused. Pidage meeles, et otsimootori peamine ülesanne on pakkuda kasutajatele vastuseid oma küsimustele.

Kasutage parimat lehel pakutavat SEO tava

Kui töötate sisuhaldussüsteemiga, on enamik sellest juba seadistatud. Kuid kui teil või teie ettevõttel on veebisait, mis töötati välja nullist, siis on see teine ​​lugu. Mõlemal juhul on hea teada ja rakendada parimaid SEO tavasid, nii et otsijatel oleks teie kasulikku sisu lihtsam leida. Need taktikad ei vii teid otse otsingumootori edetabeli tippu, kuid see aitab kindlasti otsimootorite tööd.

Kasutage järgmist:

 • SEO-sõbralikud URL-id
 • Kaasa oma märksõnad pealkirja kolme esimese sõna hulka.
 • Kaasa oma märksõnad esimese 100 sõna hulka.
 • Pange oma märksõnad kasutatud pildifaili nime ja selle alumisse kirjeldusse.
 • Kirjutage pikka, hästi kirjutatud sisu (umbes 2000 sõna), sest Google ja ka kasutajad meeldivad sellele rohkem.

Originaalsuse eesmärk

Hea sisu kirjutamine on üks peamisi viise, kuidas Internetis märkate. Me kõik kuulsime fraasi „Sisu on kuningas” põhjusega. Otsimootorid on sisu otsimise tööriistad ja nad eelistavad veebisaite, kus on palju asjakohast sisu, võrreldes veebisaitidega, mille sisu on vähe kuvatav või puudub üldse. Nii et teie ajaveebi sisu koormamine on oluline järjestamise tegur, kuid ärge seda kindlasti ära kasutage, kuna võite karistada.

Ekspluateerimise all pean silmas mõne veebimeistri harjumust, kelle eesmärk on lihtsalt midagi sealt välja saada. Nad kasutavad sellist taktikat nagu artikli sirvimine (artikli sõnade vahetamine sünonüümide ja muu sellisega), sisu kopeerimine, teiste inimeste postituste uuesti postitamine või orjatööde eest pennide maksmine ning nende saidi jaoks on kirjutatud madala kvaliteediga sisu. Unustage lihtsalt mõni nutikas idee, mis aitaks teil massiliselt toota madala kvaliteediga täiteainet, kuna see on mõttetu ja kahjulik. Samuti ei saa te palju külaliste postitusi, kui räägite kasutatud teemadest ja kopeerite liiga palju teiste inimeste ideid.

Nii et originaalsuse all pean silmas originaalseid kontseptsioone ja ideid. Kirjutage kõigest kasulikust ja ainulaadsest, mis teil meeles on. Kui teil pole oma lugejatele midagi kasulikku öelda, pole seda väärt öelda.

Kirjutage häid lugusid

Inimesed on sellest ajast rääkinud lugusid keel sündis. Lood on üks peamisi viise, mille kaudu punkti saada, ja need on ka asjad, mis hoiavad meie mõistuse kõige enam hõivatud.

Hea lugu teeb midagi meelelahutuslikumat, mis lugejat kaasa haarab. Juhtige ta küüliku aukust alla ja kasutage oma juttu oma mõttega tutvumiseks. Kui teete seda õigesti, pole teie lugejad mitte ainult palju aktiivsemad, vaid nad õpivad ka palju hõlpsamini.

Kasutage võimsaid pealkirju

Pealkiri on esimene, mida inimesed loevad, ja esimene asi, mida nad hindavad, kas tasub teie sisu vaadata või mitte. Pealkiri on sama oluline kui teie sisu ise. Mõni kõige olulisem lause, mida oma publikule kirjutate, ja peate selle looma viisil, mis räägib neile otse. Peate nende huvi esile kutsuma provokatiivse asjaga, mis ütleb ühes lauses palju.

Pealkirja edastatav sõnum on „Kuidas see postitus teile väärtuslikuks osutub“. Hea näide piisavalt provokatiivsest pealkirjast on „10 psühholoogiatriki, mis panevad kedagi teist usaldama”. See on lühike, ütleb palju sisu kohta ja tekitab lugejas huvi, kuna muidugi näitate seda õigele vaatajaskonnale.

Kui teil on hea pealkiri, on oluline ka postituse esimese 100 sõna sisse kirjutada võimas sissejuhatav lõik.

Kui lugeja on pealkirjast mööda saanud, hakkavad nad sisu lugema ja otsustavad paari esimese lause jooksul, kas konkreetne sisu on lugemist väärt või mitte. Nii et teil on piiratud raam, kuhu peate pakkima palju teavet, et veenda lugejat, et see, mida nad hakkavad lugema, osutub neile väärtuslikuks.

Kasutage visuaalset suhtlust

kasuta visuaalset suhtlust

Pilt ütleb tuhat sõna. Inimesed on visuaalselt loodud olendid ja teie saidil kasutatavate veenvate visuaalide kasutamine kahekordistab selle õnnestumise võimalusi. Ainult käputäis inimesi naudib suurte tekstide lõikude lugemist, et jõuda teema tuumani. Nii et meie külastajate tähelepanu hoidmiseks ja teatud mõistete mõistmiseks palju lihtsamaks muutmiseks on väga oluline kasutada palju pilte, manustada videoid ja infograafikat.

Vastavaid pilte on suhteliselt lihtne leida ja teha. Videote manustamisel saate teha oma tooteid odavalt, ilma tootmiseelarveta. Kuid see ei pea olema ka teie video. Kui see on teie teema jaoks hästi tehtud ja asjakohane, muudab see teie ajaveebi postituse palju atraktiivsemaks. Juba on selge, et videod meelitavad ligi 3 korda rohkem külastajaid ja linke kui tavaline kirjalik postitus.

Kui kasutate oma sisus õigeid visuaale ja videoid, saate nendest šokeerivalt paremaid tulemusi.

Kaasake kogukond ja vastake kommentaaridele

Peaaegu igaüks saab arvamust jagada või blogipostitust kirjutada, miks siis mitte paluda oma lugejatel seda teha? Neil võib olla palju häid ideid ja asju, mida nad tahavad jagada. Kui mõni neist kirjutab teile postituse, on see kasulik nii ajaveebile kui ka teistele teie lugejatele.

Kuid isegi kui soovite oma sisu kogu ulatuses toota ja soovite oma ajaveebi üles ehitada probleemide lahendamise ja inimeste abistamise kaudu, on ilmne, et neil on teie jaoks rohkem küsimusi. Nad kirjutavad need kommentaaridesse või pöörduvad teie poole teie kontaktteabe kaudu.

Eduka ajaveebi pidamine või mis tahes edukas turundustegevus põhineb kahesuunalisel vestlusel. Seega on oluline vastata külastajatele kommentaarides ja julgustada ka teisi arutellu astuma. Kui leiate küsimusi, mida on sageli esitatud, on hea aeg nende kohta postitus kirjutada.

Rääkige sõbralikult otse oma vaatajaskonnaga

Parim viis, kuidas inimesed tahavad lugeda, mida teie ütlete, on rääkida otse nendega, nagu nad oleksid teie sõbrad. See muudab teie kirjutamise palju loomulikumaks ja aitab teil lõdvaks minna, kui tunnete, et teil on raske oma ideid paberile panna. See paneb inimesi ka kuulama, sest enamikule meist meeldib kuulda, mida sõber ütleb.

Saage otse asja juurde

Miski pole pettumust valmistav, kui otsite vastuseid ja inimene, kellelt küsite, muudkui peksab põõsa ümber. Pühkige kogu täiteaine sisu välja ja keskenduge väärtusliku teabe pakkumisele otse edasi.

See teeb palju lühema postituse, kuid loob palju parema kompositsiooni. Nii on palju raskem kirjutada ja see võtab ka rohkem uuringuid, kuid see täidab teie sisu vastutasuks väärtust. Ma ei pea seletama, miks paremini kirjutatud ja rikkalikum sisu köidab teie saidile rohkem lugejaid.

Pikemad postitused ei pruugi tingimata paremini toimida, nii et unustage kogus ja topelt vähendage kvaliteeti!

Andke kaks korda nii palju, kui saate

Kui proovite alati oma tooteid müüa, kaotavad inimesed teie ajaveebi vastu huvi üsna kiiresti. Miski pole tüütum kui pidevad hüpikaknad, mis paluvad teil mõnda toodet vaadata, midagi osta või alla laadida. Inimesed on haiged ja väsinud, et neid müüakse ja nad tahavad rohkem inimlikku suhtlemist. Nad maksavad millegi eest, mis on neile kasulik, kuid kaotavad huvi kiiresti, kui lükate selle nende nina alla.

Selle asemel töötage nende aitamiseks ja juhtige vestlust läbimõeldult. Vaata, et annaks neile nii palju kui võimalik ja alles siis küsi neilt midagi. Püüdke oma avaldatud sisutükiga oma mõtteid juhtida ja muutke end mõjutajana.

Aidake lugejatel kohe tegutseda

Kui teate, millised küsimused teie vaatajaskonnal tavaliselt on ja mida nad soovivad üksi võimalikult kiiresti ja hõlpsalt täita, on teie abiks neile. Võite kirjutada juhendeid, õpetusi ja palju õppematerjale, mille abil teie lugejad saavad tegutseda.

Kui teete seda hästi, annate lugejale kohe aimu, kuidas nad saavad lugeda ja kasutada teavet ning oma eesmärkide nimel tööd teha, kui nad on lugemise lõpetanud.

Ole oma tööga järjekindel

Hea ettevõtte ajaveebi pidamine ei tähenda paari postituse kirjutamist, et seal midagi üleval oleks. Jah, ajaveeb ei jää tühjaks ja võib-olla muudab üks postitus nädalas veelgi paremaks. Kuid pidage meeles, et mida sagedamini sisu avaldate, seda rohkem kasutajaid meelitate ja seda rohkem on teie ettevõtte jaoks potentsiaalseid kliente.

Vaatajaskonna kaasamiseks kasutage mitut kanalit

Oma ajaveebisse postituste kirjutamine pole ainus viis oma sisu turustamiseks. Tegelikult on see esimene samm. Edukaimad ettevõtte ajaveebid kasutavad erinevat vaatajaskonda omandamiskanalid, sest nad teavad, et ainult mõned inimesed külastavad nende ajaveebi regulaarselt.

Kaks peamist kanalit, mida enamik ettevõtteid kasutavad, on meiliturundus ja sotsiaalmeedia. E-posti tellijad külastavad teie blogi regulaarselt ja jagavad oma postitusi teistega palju tõenäolisemalt.

Kui jätate kasutajatele üleskutse tegevusele või hüpikakna, mis aitab neil teie uudiskirja tellida, siis tõenäoliselt nad seda teevad, kui nad leiavad, et teie sisu on väärtuslik.

Lisage interaktiivne sisu

Kui olete oma lugejate põhihuvid teada saanud, pole tekst, video ja pildid ainsad sisutüübid, mida saate kasutada. Saate luua erinevat tüüpi interaktiivset sisu, näiteks viktorine, mänge, küsitlusi ja kõike muud, mis paneb kasutajat teie veebisaidil tegutsema. Mida lõbusamaid sisuelamusi saate luua, seda parem köidab see teie lugejaid.

Omada erinevaid autoreid

Võite kutsuda teisi ajaveebi ajakirjanikke kirjutama või omama mitu autorit.

Kui ajaveebi kirjutab ainult üks inimene, saab see kiiresti ja igavaks muutuda, kui keegi ei muuda oma stiili natuke. Oma hääletooni pisut muutmiseks ja ajaveebi värske stiili tagamiseks veenduge, et erinevad autorid kirjutaksid teie ajaveebi.

Järeldus

Seal sul see on! Parimad viisid, kuidas muuta oma sisu vaatajaskonna jaoks köitvamaks ja anda oma ajaveebile värsket imetlust, mida see nii rikkalikult väärib. Andke oma ettevõttele olulist populaarsust, kasutades väärtuslikku teavet ja isiklikku kirjutamisstiili.

Kasutajate kaasamine pole lihtne tee, kuid seni, kuni teate, kellele sisu loote, saate sellest sirgjooneliselt mööda kõndida..

Loodan, et teile meeldis nende näpunäidete lugemine ja näeme teid varsti jälle!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map