Kuidas ja kust kvaliteetseid veebisaite osta?

ost-kvaliteet-veebisaidid


Kuna enamik inimesi sirvib oma personaalarvutites ja mobiilseadmetes Internetti, on alati hea mõte luua oma veebisait, mis tagab pideva sissetuleku. Kui inimesed tahavad midagi, otsivad nad selle tavaliselt Google’i kaudu ja käivad läbi paljude saadaolevate veebipoodide, kuni nad leiavad sobiva toote ja ostavad selle.

Veebisaidi loomine võtab märkimisväärselt palju aega ja vaeva, rääkimata tööst, mida peate SEO-sse panema, et teenida Google’i edetabelis eelistatav koht. Kuid kui soovite veebimüüki hakata, on tegelikult kaks võimalust. Esimene on veebisaidi seadistamine ise ja teine ​​juba olemasoleva ostmine.

See idee võib tunduda riskantne, kuid kui leiate veebisaidi, mis on ennast juba tõestanud kui suurt tuluallikat, on see kindlasti hea investeering. Muidugi, me ei räägi väikesest investeeringust, sest juba niigi edukas veebisait on üsna suur asi.

Kui teil pole seda tüüpi ettevõttes palju kogemusi, saate hõlpsalt halva tehingu teha. Selles artiklis näitame teile veebisaidi ostmise peamisi eeliseid ja kõiki asju, mida peaksite enne selle ostmist arvesse võtma. Selle artikli lõpuks teate täpselt, kust leida kvaliteetseid veebisaite ja kuidas eristada halbu veebisaite headest. Jätkake lugemist.

Loe: Ehita & Müüge veebisaite kasumi teenimiseks

Miks peaksite veebisaiti ostma??

Veebisaidi ostmise protsess sarnaneb üsna millegi muu Internetis ostmise või vahetamisega. See tehing peaks hõlmama ka kolmanda osapoole platvormi, mis tagab, et mõlemad pooled on lõpuks rahul, tagades turvalisuse ja õigluse. Kui olete leidnud ideaalse veebisaidi, teete kas pakkumise või maksate kindla hinna.

Lõpuks olete saidi uus omanik, saades kõik vajalikud andmed, näiteks kui ostate kelleltki maja. Ehkki paljud inimesed pole sellest isegi kuulnud, on veebisaitide ostmine ja müümine tänapäeval tervislik ja kiiresti kasvav turg. On palju põhjuseid, miks veebisaidi ostmine võib teie ettevõttele väga kasulik olla, näiteks:

 • Veebisaidi loomine maast madalast ja selle populaarsuse suurendamine võtab palju aega, mis teil võib-olla pole, kui soovite kohe müüma hakata
 • Võib-olla olete turunduse, liikluse genereerimise, konversioonimäära parandamise ja muu selline ekspert, kuid te ei tea, kuidas veebisaiti kujundada ja programmeerida
 • Teil on kindel eelarve ja soovite investeerida sellesse, millel on suur potentsiaal

Tegelikult, kui mõni ülalnimetatud väidetest vastab tõele, peaksite kindlasti veebisaidi ostma. Kui olete sellest ideest huvitatud, siis jätkame ja anname teile mõned näpunäited, kuidas oma eesmärki saavutada.

Veebisaitide populaarseimad turuplatsid

Täna leiate veebist palju turuplatse, kus tohutult palju inimesi pakub oma veebisaite ja tonni iga päev edukaid oste. Oleme siin selleks, et näidata teile praegu 3 absoluutselt parimat turgu koos kõige kvaliteetsemate veebisaitidega, kus saate oma tooteid turvaliselt osta..

Impeeriumi liblikad

impeerium-lehvitajad-ostke-kvaliteetsed-veebisaidid

Kui olete huvitatud ainult väljakujunenud veebisaitidest, millel on märkimisväärne ajalugu, ei saa Empire Flippers eksida. Enamik veebisaite, mis seal leiate, on vähemalt kaks aastat vanad ja teenisid selle aja jooksul ka tulu. Hiljuti jõudis ettevõte nende müüdavate veebisaitide koguväärtuse osas 50 miljoni dollarini.

Nende statistika kohaselt müüsid nad 90% viimase kolme kuu jooksul noteeritud veebisaitidest ja viimase kuu jooksul müüdud veebisaitide väärtus on peaaegu 1,5 miljonit dollarit. Mõned suured nimed, kes kirjutasid Empire Flippersi kohta positiivseid artikleid, sealhulgas BuzzFeed, Huffington Post, Shopify, Moz ja palju muud. Ettevõttel on oma podcast, kus nad räägivad veebiettevõtetest, sisuturundusest ja muudest sarnastest teemadest.

Neil on ka oma impeeriumi hindamise tööriist, mida saab kasutada teie veebisaidi hetkeväärtuse arvutamiseks. Empire Flippers klassifitseerib iga veebisaidi niššiks ja pakub kogu ostjatele vajalikku teavet, sealhulgas üksikasju monetiseerimismeetodi, täpse senise tulu ja aja jooksul liikluse kohta.

FE International

fe-rahvusvahelised-osta-lisatasu-veebisaidid

FE International loodi 2010. aastal ja see on veel üks turuplats, kust leiate ainult väärtuslikke ja väljakujunenud veebisaite. Alustavaid veebisaite pole üldse olemas, kuid see on suurepärane koht neile, kes on valmis suuri investeeringuid tegema. Kuna FE Internationalis on saadaval nii palju tohutuid veebisaite, on saadaval ka maaklerite meeskond, kellega saate igal ajal nõu küsida.

Nende meeskond on kogu protsessi vältel saadaval, kuni hoolitsete viimase juriidilise dokumendi eest ja saate lõpuks oma uue veebisaidi täieliku omandiõiguse. FE Internationalil on läbimõeldud 94,1% -line õnnestumise protsent veebisaitide müümisel. Neil on tugev meeskond, kellel on suur kogemus strateegianõustamise, ettevõtluse, investeerimispanganduse ja tehnoloogia alal.

FE Internationali intervjuu teinud või nendega netisaateid teinud hulganisti suuri nimesid on näiteks Huffington Post, Inc., Marketever, Skip Blast ja e-kaubanduse kütus, kui mainida vaid mõnda neist. Lisaks on ettevõtte kohta saadaval hulgaliselt artikleid, mille on kirjutanud Time, Yahoo Finance, Fortune, Fox News ja palju muud. FE Internationalil on ka oma ajaveeb, mis on täis kasulikke ettevõtlusega seotud artikleid, mida tasub kindlasti vaadata.

Flippa

kõrgekvaliteedilised saidid

Flippa alustas oma teekonda tagasi 2009. aastal ja kõigi platvormil müüdud veebisaitide väärtus kokku on praegu enam kui 200 000 000 dollarit. Muidugi nõudis see verstapostini jõudmiseks tuhandeid tehinguid ja tegi neist ka ühe populaarseima turuplatsi..

Nagu näete nende veebisaidil, saate osta ka alustavaid veebisaite, juba loodud veebisaite, domeene ja rakendusi. Igaüks saab loetleda oma veebisaidi, domeeni ja rakenduse taskukohase hinnaga ning kui te selle müüte, saavad nad lisaks 15% lõpphinnast.

Flippa on edukas ettevõte, mida usaldavad paljud suured nimed, sealhulgas Forbes, Mixergy, Business Insider ja Mashable. Samuti kirjutasid nad turu kohta positiivseid ülevaateid. Üks põhjus, miks inimestele see nii meeldib, on selle kasutajasõbralik liides ja asjaolu, et kõik saavad abi saamiseks oma meeskonnaga kontakti..

Keskmiselt päeval ilmub Flippale 5000 uut veebisaiti, kes otsivad uut omanikku ja nad müüvad edukalt keskmiselt 30 000 neist aastas. Veel üks tore asi on see, et Flippa teeb kogu teabe veebisaitide ajaloo ja liikluse kohta kättesaadavaks, nii et te ei pea seda isegi otsima.

Kuidas leida parim veebisait?

On hea teada parimaid veebisaidi ostmise kohti, kuid kuidas teha kindlaks, kas veebisait on hea või halb? Näitame teile mõnda olulist tava, mis aitavad teil õige valiku tegemisel. Kõik neist nõuavad teatavaid pingutusi, kuna peate analüüsima veebisaite erinevatest vaatenurkadest, kuid see pole tegelikult midagi, kui saate vastutasuks võimsa veebisaidi.

Igal saidil on ajalugu

Kõigepealt peaksite enne valimist uurima konkreetse veebisaidi vanust. See on üks olulisemaid tegureid, kuna kui veebisait on vanem, näitab see, et see on ka stabiilsem. Las me näitame teile, miks:

 • Orgaanilise liikluse genereerimiseks kulub palju aega, mis vanemal veebisaidil kindlasti oli
 • Veebisaidi varem teenitud tulude kohta on teil palju andmeid
 • See on vanem ja töötab endiselt, mis on suurepärane märk. Ebaõnnestunud veebisaidid kaovad tavaliselt lihtsalt ära

Domeeninime vanuse määramine pole suur asi. Veebis on tööriistu nagu Domeeni vanusekontroll kus kopeerite lihtsalt veebisaidi aadressi väljale ja see näitab teile täpsed numbrid.

Siiski on oluline arvestada, et selle meetodi abil saate teada ainult domeeni vanuse, mis ei ole sama kui veebisaidi vanus. Et teada saada, milline on tegelik vanus, peate sügavamale kaevama. On olemas veebisait nimega Wayback Machine, mis on põhimõtteliselt Interneti-arhiiv ja see aitab teil selle mõne minutiga teada saada..

Liikluse suurus ja allikas

Teine asi, mida tuleb teha, on kontrollida, kui palju liiklust veebisait teatud aja jooksul kogunes. See on juba kasulik teave, kuid saate seda veelgi jaotada, kui uurite, kust liiklus tuli. Liikluse allikateks on otsingumootorid, sotsiaalmeedia ja muud saidid, mis selle veebisaidi kohta kirjutasid.

See on suurepärane viis veebisaidi väärtuse mõõtmiseks. See on lihtne: kui sellel oleks suur vaatajaskond, on see väga väärtuslik. Teisest küljest ei erine vähese liiklusega veebisaidid starteritest palju. Õnneks pakuvad kõik veebisaidid, millest me eespool rääkisime, palju üksikasju teatud veebisaidi vaatajaskonna ja nende päritolu allikate kohta.

Samuti näitavad nad teile, millistest riikidest külastajad tulid. Näiteks kui teie sihtrühmaks on Ühendkuningriigist pärit inimesed, siis võib-olla ei sobi teie ettevõtte jaoks peamiselt Hiinast pärit külastajatega veebisait. Seetõttu pole tiheda liiklusega sait tingimata hea.

Niisiis, kui leiate veebisaidi, kus liiklus oli väga palju erinevatest allikatest, siis on oluline kontrollida piirkondi, kust liiklus pärineb, vastasel juhul võib pealtnäha suur osa hõlpsasti muutuda laialisaatmiseks.

Veenduge, et veebisait oleks SEO-sõbralik

Ja seal on veel üks ja veel üks väga oluline asi: SEO. Teie otsingumootori optimeerimine aitab teie veebisaidile orgaanilise liikluse genereerimisel palju kaasa. Peate leidma SEO-sõbraliku veebisaidi ja selle hea näitaja, kui see juba tekitab märkimisväärses koguses orgaanilist liiklust.

Ehkki hea SEO on kindlasti eelis, pole see kohustuslik. Kui liiklus, allikad ja üldine ajalugu tunduvad mugavad, saate osta halva SEO-ga veebisaiti. See on asi, mida saab igal ajal parendada, ja võrgus saadaoleva tohutu hulga SEO-tööriistade abil pole see isegi nii keeruline. Pidage meeles, et Google karistab veebisaite, mis rakendavad SEO halba tava, nii et kui sellega on probleeme, tuleb need võimalikult kiiresti parandada.

Veebisaitide seas on üsna levinud kaks tõeliselt halba SEO tava:

 • Madala kvaliteediga sisu, mis järgib kõiki märksõna õige kasutamise põhimõtteid
 • Sisu duplikaadid, mis olid muudelt saitidelt täielikult või osaliselt kopeeritud

Hea on see, et enne tehingu pitseerimist ja veebisaidi ostmist saate neid üksikasju kontrollida. Kui teile ei meeldi see, mida näete, jätkake otsimist, kuna müügil on palju veebisaite, mis võivad lauale palju tuua.

Kokkuvõtteks

On palju põhjuseid, miks soovite osta juba olemasoleva veebisaidi. Kas teil pole veebisaidi loomise mugavust, pole teil lihtsalt aega selle loomist alustada, või peate seda suurepäraseks investeeringuks. Põhjused võivad erineda, kuid alati on oluline varuda aega ja valida targalt. Ärge unustage neid kolme tegurit, millel on täiusliku veebisaidi valimisel suur roll:

 • Alates sellest ajast on veebisait üles töötatud?
 • Külastajate arv ja allikad, kust nad tulid
 • Kui palju orgaanilist liiklust sait saab? Kas see on SEO-sõbralik?

See on kõik, nüüd teate enne veebisaidi ostmist, milliseid asju vaadata. Võite neid samme kasutada ka näpunäidetena oma veebisaidi paremaks muutmiseks, kui soovite seda tulevikus suurema väärtuse eest müüa.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map