Kuidas alustada veebimajutusettevõtet – Algajate juhend

käivitage veebimajutus-äri


Üha enam ettevõtteid loob päevast päeva oma veebisaidid ja igaüks neist vajab usaldusväärset veebimajutusteenuse pakkujat. Veebimajutusäris on suuri nimesid ja mõnel neist on saadaval kümneid tuhandeid servereid. Nad teenivad suureneva nõudluse tõttu veebisaitide jaoks palju raha ja nendega on veebimajutusteenuste ettevõttena uskumatult raske konkureerida.

Meil on teile siiski toredaid uudiseid. Kui soovite veebimajutusteenuste müügiga raha teenida, saate seda teha, valides ühe suurema ettevõtte ja liitudes nendega. Seda nimetatakse edasimüüjate hostimiseks ja selle alustamiseks on vaja vähe või üldse mitte investeeringuid. Seda tüüpi äri on väga soovitatav veebidisaini- ja arendusmeeskondadele, kes soovivad müüa veebimajutusteenust oma klientidele boonuspaketina.

Edasimüüja hostimine võimaldab teil jõuda uute klientidega teistest riikidest ja pakkuda oma kaubamärgi all oma veebimajutusplaane. Lisaks oma klientidele veebisaitide loomisele saate kohe pakkuda veebimajutuskava ja saada see veebis kättesaadavaks, nii et ka nemad ei pea selle osa pärast muretsema. Tänapäeval laseb enamik veebimajutusettevõtteid teil kasutada oma kaubamärki, mis on usalduse suurendamiseks tohutu ettevõtmine.

Olulised näpunäited veebimajutuse edasimüüjatele

Edasimüüja hostimine kõlab hästi ja võib tunduda, et see on lihtne viis raha teenimiseks. Tõde on see, et sajad inimesed proovivad seda ja kuuga ebaõnnestuvad, vaid vähestel neist õnnestub tulu teenida. Edukaks saamiseks vajate head turundusplaani, rahvahulgast silma paistavaid veebimajutusteenuseid ja muidugi kindlat veebimajutusteenust pakkuvat ettevõtet, kellega.

Näitame teile, kuidas edasimüüjana ellu jääda ja soovitud tulu teenida. Siin on meie 8 näpunäidet edasimüüjatele, mis aitavad teil oma veebimajutusteenuseid edukalt juhtida:

1. Edasimüüjate majutamise kolm taset

Edasimüüjate hostimiskavad varieeruvad sõltuvalt sellest, kui palju teil on veebimajutuse kogemusi. Kui teil on rohkem turunduse kogemusi, keskendute veebimajutuskavade müümisele. Teisalt, kui teil on serverihalduse kogemusi, võite sukelduda tehnilistesse omadustesse ja seadistada kõik nullist. Üldiselt on edasimüüjate hostimiskavade vahel kolm erinevat tüüpi:

 • Kui teil on häid ideid oma kaubamärgi reklaamimiseks ja veebimajutusteenuste tõhusaks müümiseks, kui teil pole veebimajutusel endal vähe kogemusi või puuduvad kogemused, võite valida tavalise edasimüüja hostimisplaani. See on tavaliselt tasuta või maksab vaid paar dollarit, mis on suurepärane, kui soovite seda proovida ilma sellesse investeerimata.
 • Neile, kellel on natuke veebimajutuskogemust, kuid pole serverite haldamiseks siiski piisavalt, on cPaneli abil palju võimalusi. See on populaarseim veebimajutuse juhtpaneel, mida enamik ettevõtteid pakub. Saate seda kasutada oma klientide toetamiseks ja pakutavate plaanide kohandamiseks tööriistana.
  CPaneli sisaldav edasimüüjaplaan maksab keskmiselt 10–15 dollarit kuus.
 • Serverihalduses kogenumad kasutajad rendivad tavaliselt spetsiaalset või VPS-serverit ja loovad seejärel oma plaanid, jagades ressursid vastavalt. Need valikud maksavad tavaliselt rohkem kui 30 dollarit, kuid neil on ka suurem potentsiaal oma investeeringu tagastamiseks.

Kui tegemist on veebimajutusteenustega, vajab iga klient kiiret ja usaldusväärset klienditugi. See ei ole tingimata teie edasimüüja ülesanne, see sõltub ainult teie valitud veebimajutusteenuse pakkujast. Seal on palju ettevõtteid, kes hoolitsevad teie klientide klienditoe eest, samal ajal kui saate keskenduda turunduse osale.

2. Valmistage ette esimene müük

Enamik veebimajutuse edasimüüjaid ei teeni alguses tulu. Seal on palju konkurente ja inimesed peavad enne ostmist teie brändiga tutvuma. Kui te vahepeal mingit müüki ei tee, on soovitatav valmistuda esimesteks kuudeks.

Kuna te ei saa ilma äritegevuseta igavesti äris püsida, peaksite välja mõtlema, kui kaua teil tasub edasi minna. See sõltub peamiselt teie eelarvest ja edasimüüja hostimiskavast, mille olete tellinud. Kui valite cPaneli, VPS-i või spetsiaalse serveri, peate maksma igakuist hinda, mis muutub koormaks, kui te ei meelita ühtegi klienti.

Tasuta edasimüüja hostimiskava valimine tagab aga, et puudub igasugune rahaline surve. See erineb pisut sidusprogrammist, kus teil pole ka rahalisi kohustusi.

3. Analüüsige turgu

Seal on palju arvustusi ja ajaveebipostitusi, mis annavad teile ülevaate veebimajutusteenuste turust, kuid need võivad hõlpsalt asja mööda vaadata. Kindlasti tasub seda veel pisut vaeva näha ja väärtuslikuma teabe saamiseks detailidesse süveneda.

Näiteks võite alati otsida tagasisidet kommentaaride, klientide arvustuste ja arutelutahvlite kujul, kus inimesed räägivad veebimajutusteenuse pakkujas eelistatavatest andmetest ja funktsioonidest. Veebimajutussektoris on tohutult nimesid ja leiate need kõik lihtsa Google’i otsingu abil. Siis lihtsalt heidake pilk esimesele lehele ja vaadake, milliseid funktsioone ja teenuseid nad pakuvad.

Võite saada palju ideid, avades nende veebisaidi ja uurides nende plaane ja hindu, filtreerides välja ainult väga nõudlikud pakkumised.

4. Pakuge atraktiivseid veebimajutusplaane

Turu analüüsimine võib anda teile ideid, kuidas muuta oma teenused väärtuslikumaks ja kaasahaaravamaks. Midagi ainulaadset lisamine toimib magnetina, mis meelitab rohkem kliente. Enamik veebimajutusettevõtteid pakub lihtsalt madalamaid hindu kui nende konkurents, kuid te ei saa neid nii palju alandada, kui soovite, et teie investeering tagasi tuleks.

Mis võib teie veebimajutusettevõtte tõeliselt silma paista, on oma klienditeeninduse täiustamine nii palju kui võimalik. Kui saate kiiresti reageerida, lahendada mitmesuguseid probleeme ja igal ajal oma teenuste kohta teavet anda, tulevad kliendid ja jäävad pikaks ajaks. Teisest küljest on ka suurepärane idee reklaamida oma veebimajutusplaanide piiramatuid funktsioone.

Nagu me varem mainisime, on veebimajutus digitaalne teenus, mida saab siduda veebidisaini ja arendusega. Kui kliendid saavad osta läbimõeldud veebisaiti ja saada kohe koos paketiga ka atraktiivse veebimajutusplaani, võtab enamik neist pakkumise vastu hea meelega.

Veebimajutusettevõttega liitumine tähendab ka seda, et vajate meeldejäävat kaubamärki. Anonüümse kasutajana ei saa seda lihtsalt tõhusalt teha, kuna inimestel peab olema teie ettevõttega mingisugune seos, vastasel juhul ei usalda nad teie teenuseid. Lisaks on veebisaidi üles seadmine hädavajalik, kui soovite luua kindla kohaloleku veebis ja reklaamida oma ettevõtet ning see nõuab ka kaubamärki.

Teie kaubamärgi nimi on üks esimesi asju, mida teie kliendid meelde jätavad. Lisaks vajate logo, mis tähistab teie kaubamärki ja loob esmamulje professionaalsest ja usaldusväärsest ettevõttest. Nii teie veebisaidi logo kui ka domeeninimi peaksid sisaldama teie brändi nime.

Teie veebisaidi külastajate vastuvõtmine meeldejääva loosungiga, mis kajastab teie pakutavate teenuste kvaliteeti, on tänapäeval populaarne turundusvõte, millel on väga positiivsed tulemused.

Kiire ja usaldusväärne klienditeenindus

Kui inimesed pole veebimajutusteenusega rahul, saavad nad igal ajal teise teenuse vahetada. Saadaval on palju pakkujaid, kes aitavad uutel kasutajatel oma veebisaidi andmeid importida, et nad saaksid jätkata seal, kus nad lõpetasid. Kuna kasutajad saavad nii kiiresti ümber lülituda, peate neile pakkuma kvaliteetset klienditugi, et nad oleksid teie hostikavaga rahul ja viiksid nad püsima.

Klientidel on küsimusi ja nad puutuvad pidevalt probleemidega kokku, seetõttu on oluline nendega võimalikult kiiresti ühendust võtta. CPaneli kasutavad edasimüüjad võivad tehnilise toe osutamisel tugineda teenusepakkujale. Kuid see ei pruugi olla piisav. Küsige alati oma klientidelt, kas nad on saadud klienditeenindusega rahul.

Hea viis oma klientidega usalduse loomiseks on oma vastustele isikupära lisamine. Sõnum ei pea olema nii ametlik, kuna võib tunduda, et see on automaatne teade. Inimesed hindavad seda rohkem, kui pühendate oma aega nende sõnumite lugemisele ja neile vastamisele, lisades sellele võib-olla isegi humoorika vibratsiooni.

Seadke oma ettevõtte ajaveeb

Veebimajutus veebisait on nagu iga teine ​​veebipood või ettevõtte sait, te ei saa seda niivõrd suure sisuga täita. See võib sisaldada ainult meeldejäävaid fraase ja olulist teavet teie toodete või teenuste kohta. Inimesed tahavad kiiresti aru saada, mida teie ettevõttel on pakkuda, ja nad ei taha, et nad seganeksid.

Kui soovite oma veebisaidile lisada kvaliteetset sisu, alustage oma ajaveebi. Fookuses olevate märksõnade ja lingidega artiklite avaldamine võib olla suurepärane SEO strateegia, kogudes teie veebisaidile palju liiklust. Inimesed leiavad teie ettevõtte otsingumootorite kaudu hõlpsamini ja kasulike artiklite postitamine tagab tõuke ka teie asutusele.

Võite vaadata suurte veebimajutusteenuste pakkujate blogisid. Tavaliselt postitavad nad uudiseid oma ettevõtte ja tehnoloogia kohta või kasulikke artikleid veebisaitide loomise, veebiturunduse või muude sarnaste teemadega. See on ka koht, kus teie kliendid saavad kommenteerida ja isegi küsida küsimusi, millele saab vastata mõne teise blogipostituse abil.

Reklaamige oma kaubamärki ja leidke uusi kliente

Kui leidsite oma kaubamärgile meeldejääva nime, on järgmine samm selle populariseerimine ja kindla veebis esinemise loomine. Uute klientideni jõudmiseks on vaja turundusplaani ja teie ettevõtet esindavat veebisaiti. See on samm-sammuline protsess, mille teostamine võib võtta palju aega. Siiski on alati lihtsam viis.

Üks asi, mis võib teie brändi kohe usaldusväärsemaks ja usaldusväärsemaks muuta, on valida oma partneriks veebimajutusteenuste valdkonnas üks suurimaid nimesid. Kui inimesed külastavad teie veebisaiti, tunnevad enamik neist teie teenusepakkuja kaubamärki ja see julgustab neid usaldama ka teie teenuseid.

Nendel pakkujatel on ka oma sidusprogrammid, nii et saate mitte ainult kasutada nende nime edasimüüjana, vaid ka reklaamida nende teenuseid, saades õiglase osa tulust, kui klient liitub mõnega nende plaanidest. Kui olete hakanud uusi kliente meelitama, võib teie veebimajutusteenuste pakkuja kaaluda teie kaubamärgi lisamist nende partnerite loendisse, mis on suur pluss, kui soovite oma konkurentsist edasi pääseda..

Maineka kaubamärgi valimine: InMotion Hosting

sissejuhatus-majutamine-edasimüüja-plaanid

Paljud inimesed tunnevad kas nende tütarettevõtet InMotion Hosting või Web Hosting Hub. Need on tohutud kaubamärgid, mis on seni üle 300 000 kliendi teeninud ülekaalukalt positiivse tagasisidega.

InMotion Hostingis töötab üle 200 töötaja, kes hoolitsevad andmekeskuste eest ja peavad kvaliteetset klienditugi. 2001. aastal asutasid ettevõtte kaks ärimeest, kes tahtsid ületada klientide ootusi. Nüüd kujunes sellest üks suurimaid nimesid tööstuses.

InMotion Hosting’is edasimüüjaplaaniga liitudes saate juurdepääsu tasuta tarkvarale, mis muudab teie äri palju lihtsamaks. Nende WHMCS-tööriistad võimaldavad teil sujuvalt majutusepaketid koos kohandatud hinnakujunduse, funktsioonide ja spetsifikatsioonidega kokku panna. Lisaks saate hõlpsalt jälgida kõike, mis on seotud maksete ja kliendikontodega.

InMotion Hostingiga saate oma valget silti usaldusväärsust veelgi tõsta, kuna need sisaldavad edasimüüja plaanis eNomi litsentsi. See tähendab, et võite hakata domeeninimesid müüma, väites oma kaubamärki peamise domeeninime pakkujana.

InMotioni edasimüüjakavad & Hinnad

Esiteks on nende edasimüüjate plaanides tasuta funktsioonid, näiteks cPanel, pühendatud IP, SSL, eNom, WHMCS arveldustarkvara ja palju muud. InMotion Hosting tagab ka tasuta SSD-draivide 20-kordse kiirusega eelise traditsiooniliste kõvaketaste ees.

Täiendavate edasimüüjariistade hulka kuulub tasuta Softaculous’i installija, muretu hostimise jaoks vajalikud automaatsed varukoopiad ja juurdepääs teie e-kirjadele kõigist seadmetest. Softaculous võimaldab teil enam kui 400 rakendust automaatselt installida. Kui te pole InMotioni hostimisega rahul, saate oma raha alati 90 päeva jooksul tagasi saada.

inmotion-edasimüüja-jagatud

Seal on 3 ühist edasimüüjaplaani, mis kõik pakuvad hinna jaoks pühendatud IP-d ja piiramatuid cPanelereid. Esimene R-1000S-i plaan maksab 22,39 dollarit kuus koos 80 GB mälumahu ja 800 GB ribalaiusega ning see on optimaalne alustajatele. Parima hinna ja kvaliteedi saavutamiseks peaksite valima R-2000S-i plaani, mis maksab 31,99 dollarit kuus ja tagab 120 GB kettaruumi 1,200 GB ribalaiusega.

inmotion-edasimüüja-vps

Neile, kes soovivad oma äri kõrgemale tasemele viia, on VPS-i edasimüüja hostimiskava aga hädavajalik. VPS-i plaaniga saate tugineda reaalajas olevatele hetktõmmistele, mis võimaldavad naasta serveri mis tahes varasema versiooni juurde, kui midagi valesti läheb. Samuti saate juurjuurdepääsu, mis tagab failide ja rakenduste sujuva halduse otse serveris.

Kolme VPS-i plaani hulka kuuluvad edasimüüja VPS-1000 hinnaga 41,64 dollarit kuus, edasimüüja VPS-2000 hinnaga 62,84 dollarit ja edasimüüja VPS-3000 hinnaga 89,94 dollarit kuus. Esimene neist annab teile 4 GB muutmälu, 75 GB SSD, 4 TB ribalaiust ja 3 IP-aadressi. Kolmas plaan suurendab spetsifikatsioone kuni 8 GB RAM-i, 260 GB kettaruumi, 6TB ribalaiust ja 5 IP-aadressi.

Kokkuvõtteks

See oli meie algajate juhend edasimüüja hostimiskavaga liitumiseks ja peamised asjad, mis võivad teid eduni viia. Edasimüüjana peate oma ettevõtte toimimiseks investeerima palju aega ja vaeva. Mõningase motivatsiooni, oskuste ja suurepärase turundusplaani abil hakkab teie ettevõte kindlasti õitsema ja sellest saab üks teie peamisi tuluallikaid.

See on tüüpi ettevõte, kus teil on piiramatud võimalused pakkuda midagi sellist, millest ükski teine ​​ettevõte pole mõelnud. Leidke sotsiaalmeediaplatvormid ja foorumid, kus veebisaitide omanikud räägivad veebimajutusteenuse pakkujas asjadest, mida nad tegelikult vajavad, ja proovivad seda turunduslünka täita. Edasimüüjate hostimine on teie võimalus luua ainulaadne veebimajutusteenuste bränd, mille investeeringud on väikesed või puuduvad.

Alustage raha teenimist, et müüa InMotioni hämmastavat hostimisteenust!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map