Kas peaksite investeerima premium-domeeninimedesse?

investeerige lisatasu domeeninimesid


Siin on küsimus, millega iga ettevõte peab tegelema. Eriti väikeettevõtted ja idufirmad peavad läbi mõtlema, kas tasub veerand oma eelarvest kulutada premium-domeeninimele või mitte. Vastus sellele küsimusele on harva sirgjooneline, sest see sõltub paljudest muudest aspektidest sõltuvalt sellest, milliseks ettevõtluseks see kujuneb..

Domeeninimi on ülioluline, sest ilma selleta ei saa veebisaiti hallata. See saab olema teie veebisaidi nimi ja e-posti aadress ning mängib olulist rolli teie turundusstrateegias pärast selle ostmist.

Selles artiklis käsitleme kõike, mida on vaja teada premium-domeeninimede kohta ja mis aitavad teil otsustada, kas peaksite oma ettevõtte jaoks sellise ostma. Võib-olla olete oma lõua juba alla lasknud, kui leidsite domeeninime, mis maksab 10 000 dollarit +, teised aga ainult 10 dollarit. Kuid nii see äri käib ja isegi kui see on tohutult palju sularaha, mida kulutada vaid mõnele tähemärgile, võib see osutuda üheks parimaks investeeringuks, mille oma ettevõtte heaks tegite.

Leida & Ostke esmaklassilisi domeeninimesid

GoDaddy veebisaidil võite leida ja osta mitte ainult premium, vaid ka kvaliteetseid aegunud domeeninimesid. Nende domeenimaakleri teenuse abil saate oma käed saada domeenidest, mida pole loendis.

Domeenide otsimine »

Miks peetakse domeeninime premiumiks??

Domeeninime otsimise protsess hõlmab mõnda pettumust valmistavat kohtumist. Kui tulete välja eriti hea nimega, siis ainult otsige seda ja otsige, et see on võetud, või leidke, et selle hind tõuseb taevasse. Ometi ei tee need domeeninimed midagi erilist. Nad on lihtsalt tuttavad ja kentsakad ning ilma nendeta ei tule ükski raketiteadus ja see on mõte. Nende keskpärasus on see, mis muudab nad nii väärtuslikuks.

Loe: COM vs NET vs ORG – millist domeeni laiendit valida?

Lisatasu on täpselt selline, nagu see kõlab. Domeeninimi, mis on piisavalt kallis, et kõik ei saaks seda endale lubada. Põhjuseid, miks lihtne domeeninimi muutub esmaklassiliseks, on palju, kuid on üsna selge, miks üks domeeninimi võib maksta rohkem kui teine. Pole üllatav, et Cooking.com maksab palju rohkem kui Makingfood-notsogoodhosting.biz. See näitab üsna selgelt tendentsi, et mida ulatuslikum on domeeninimi, seda tõenäolisem on, et see maksab rohkem.

Põhjalikum domeeninimi aitab teie saidil palju kiiremini veojõudu koguda, mis osutub targa valiku korral üheks parimaks investeeringuks. See on põhjus, miks domeeninimi muutub esmaklassiliseks.

Domeeninime täpne määratlus

Domeeninime hind kahandab seda, et see on esmaklassiline. Tavaliselt on tavaline premium-domeeninimi domeeninimi, mis juba kuulub registrile või üksikisikule. Selle maksumus on hüppeliselt kõrgem kui tüüpiline domeeninimi ja see võib maksta mõnisada dollarit kuni kümneid tuhandeid. Selle põhjuseks on tajutav väärtus, mis sellel võib olla konkreetse tööstusharu ettevõtte jaoks. Seda ainult seetõttu, et keegi usub seda nii ja tal on tõestatud õigus, kui olete selle konkreetse domeeni otsinud.

Domeeninime peetakse selle pikkuse, Brandability ja märksõnade tõttu premiumiks. Kõik need on väga väärtuslikud ettevõtte jaoks, kes soovib haruhariduse omandada.

Mitte iga premium-domeeninime hinda ei määra üksikisik. Mõnikord määrab register (näiteks .info või .design) selle hinna. Kuid see ei muuda teie ostuprotsessis palju.

Võimalikud probleemid mitte nii põhjalike domeenidega

Kui ettevõtjad ei vali parimat domeeninime, mida nad võivad valida, võib esineda probleeme. Siin on peamised raskused:

See võib kliendi segadusse ajada. Kui ettevõte või üksikisik valib vale domeenilaiendi, võib see saada palju valesti suunatud kliente. Mõni võib arvata, et teenus on maas või seda pole üldse olemas, lihtsalt seetõttu, et nad külastasid tegelikku domeeni.com asemel domeeni.com.

Usaldus ja bränding. Paljudel juhtudel on .com-domeeni omamine viis näidata, et ettevõte on usaldusväärne ja tõsine. Paljud eksperdid ütlevad, et minge .comiga alati kaasas, kuid leidub ka palju muid alternatiive, näiteks .org, .co jne..

Võimalus kasvada. Paljud ettevõtted saavad edukaks pärast premium-domeeninime ostmist umbes 500 000 dollari eest, eriti kui see ühtib nende ettevõtte nimega.

Neid probleeme ei teki kõigil ettevõtetel ja domeen võib kindlasti õnnestuda, kui see pole .com.

Mida saab esmaklassiline domeeninimi teie veebisaidi jaoks teha?

Tippklassi domeeninimede juures on hea see, et need on juba peaaegu kodused nimed ja te ei pea nende tegemiseks täiendavaid investeeringuid tegema. Mis on põhjus, miks:

 • Peate kulutama vähem raha PPC-võrgu veebireklaamidele ja saate pärast selle käivitamist oma saidil palju rohkem orgaanilist liiklust..
 • Parem SEO ja lehe järjestamine, mis annab teile kvaliteetsema liikluse. Inimesed otsivad juba teie saiti ja leiavad seda hea meelega.
 • Tippklassi domeeninimega on seotud rohkem usaldust ja autoriteeti, mis paneb lugupeetud ettevõtted teie saidile linke tegema. Nii suurendate veelgi oma SEO-d.
 • Lühike meeldejääv nimi töötab sotsiaalmeedias väga hästi ja inimesed mäletavad seda palju kergemini. URL-i lühendajad muudavad teie domeeninime ainult mõttetuks tähemärkide loendiks.
 • Domeen annab potentsiaalsetele klientidele tugeva vihje selle kohta, mida nad teie veebisaidilt leiavad, nii et te ei pea investeerima aega ja raha, et seda neile selgitada.

Lühidalt – premium-domeeninime populaarseks muutmine on palju lihtsam ja peate selle reklaamimiseks kulutama palju vähem raha.

Kas seda tasub osta, kui alles alustate??

Vastus sellele küsimusele sõltub teie soovist domeeninimega. Kui teete äri selles valdkonnas, kus suusõnaliselt on ülioluline, siis kindlasti tasub arvestada premium-domeeninimedega. Kuid väikeettevõtete omanikud ja idufirmad ei tohiks alustada premium-domeeninimega. Äärmiselt eduka domeeninime korral võib ettevõte kindlasti edukas olla, kui see on piisavalt meeldejääv. Kui kaalute domeeninime, mis vastab teie kaubamärgile, on see kõik, mida vajate. See võib hästi töötada, isegi kui see ei ühti teie ettevõtte nimega.

Loe: 10 parimat domeeni soovitussüsteemi tööriista

Isegi kui te ei saa .com-laiendit, saate minna koos .co või paljude teistega. Kuni te pole oma ettevõtet käest lasknud ja sujuvalt toiminud, ei tohiks te oma domeeninimesse tohutult investeerida. Kuid kui olete selle suureks löönud, võiksite ringi vaadata ja saada premium-domeeninime, sest on suur tõenäosus, et see saab järgmise paari aasta jooksul suure väljamakse..

Kuidas osta esmaklassilist domeeninime?

Lisatasu domeeni ostmise protsess on peaaegu sama, mis tavalise domeeni ostmisel. See on järgmine:

 1. Looge domeeni registreerija juures konto või logige sisse.
 2. Otsige domeeninime
 3. Lisage see ostukorvi.
 4. Täitke vorm oma kontaktandmetega.
 5. Vaadake.

See on tavaliselt nii lihtne, kuid mõne teenuse puhul peate siiski täitma palju rohkem paberimajandust, mis võib olla pisut õudusunenägu.

Mis siis, kui domeeninime ei müüda?

Kui see pole müügis, tähendab see, et omanik ei otsi aktiivselt ostjat, kuid võite siiski tema poole pöörduda. Võite talle kirjutada e-kirja ja küsida temalt hinda. Pidage ainult meeles, et need annavad teile tavaliselt keskmisest palju kõrgema hinna.

Järeldus

Kui teie ettevõte juba asus ja teenib suurt tulu, siis on tõesti mõttekas investeerida premium-domeeninime ja viia asjad järgmisele tasemele. Tänu laiaulatuslikule ja keskpärasele domeeninimele saate rohkem orgaanilist liiklust ja muutute populaarsemaks. Kuid kui alles alustate, on kõige parem kasutada oma loovust unikaalse domeeninime loomiseks, mis sobib teie brändiga. Sellele ainult 10–50 dollari kulutamine ei kahjusta nii palju.

Loodan, et aitasime teil selles artiklis domeeninimede kohta midagi uut õppida ja näeme teid järgmises uuesti! Kuni selleni vaatage GoDaddy premium-domeeninimede andmebaasi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map