5 parimat InMotioni hostimise alternatiivi – veebimajutus ja domeeninimede registreerimine

parimad pakkumised-majutamine-alternatiivid


InMotion on selles äris üks paremaid, selles pole kahtlust. Mitte ainult seetõttu, et neil on stabiilne ja kiire teenus koos tasuta klienditoega, vaid nad on tõesti ettevõte, mis teeb kõik kliendi huvides. Üks on kindel, et kui te nendega koos märgistate, saate kindlasti iga penni väärt. Samuti saate tasuta palju kasulikke teenuseid, näiteks SSD-salvestust, varundamist, saidi migratsiooni, rakendusi ja palju muud.

InMotion on koduks enam kui 300 000 domeenile ja seda mõjuvatel põhjustel. Nende serverid töötavad tõesti hästi, uhkeldades keskmiselt 500 millisekundi laadimisaega ja keskmiselt 99,98% tööajaga kogu aasta vältel. Mis tähendab, et iga nende serveri veebisait on pidevalt suure kiirusega saadaval. Nagu nende veebisaidil reklaamitakse, on InMotion juhtiv klienditugi ja nad ei jää sellest avaldusest maha. Nende esindajatel kulub päringule reaalajas vestluses vastamiseks rohkem kui 2–3 minutit.

Ma ei leidnud, et InMotion oleks selle teenuse keskmes midagi maha jätnud, mistõttu on mõistlik, et nende põhiline jagatud hostimise plaan maksab 3,99 dollarit kuus. Seal on palju odavamaid võimalusi, mis pakuvad sarnaseid kvaliteetseid teenuseid, mida ma täna üle vaatan. Kuid on oluline mainida, et ükski ei paku nii kvaliteetset teenust nii järjepidevalt kui InMotion. Nad lasevad värsketel kasutajatel isegi 90-päevase raha tagasi garantii abil oma teenuseid proovida. See annab tunnistust nende usaldusest tõsiasjas, et teil pole põhjust neist lahkuda.

Kui soovite mõnda dollarit odavamat või soovite lihtsalt teada saada, millised muud võimalused teil on, siis siin on InMotioni jaoks mõned alternatiivid, mida võin kindlasti soovitada. Ma ei käi läbi kõiki nende teenuseid, vaid kõige populaarsemaid, et oleks lihtsam oma pead ümber tõmmata, mida igal ettevõttel on pakkuda.

Veebimajutaja
Promo hind
hostgatori parim ipage'i alternatiiv3,95 dollarit kuus
bluehost parim ipage alternatiiv3,95 dollarit kuus
ipage parim ipage alternatiiv1,99 dollarit kuus
a2hosting parim ipage alternatiiv3,92 dollarit kuus
godaddy parim ipage alternatiiv2,99 dollarit kuus

Järgnevalt näitan teile üksikasjalikult kõiki veebimajutusettevõtteid.

HostGator

Külasta võõrustajat »

hostgator-parim-inmotion-alternatiivHostGator on veebimajutusettevõtte Moby Dick. Kui loete seda ja külastate aeg-ajalt ka YouTube’i, näete täpselt, miks. Nad on ka üks planeedi suurimaid veebimajutusettevõtteid, mis majutab üle 9 miljoni domeeninime. HostGator teeb koostööd ka Linuxi ja Ciscoga. Samuti on keeruline kohata videot, mis ei pane teid HostGatori reklaami enne selle algust vaatama. HostGator surub enda reklaamimiseks palju ressursse ja on seda teinud juba üle 10 aasta. Nad ei räägi ainult kvaliteetsest veebimajutusest, vaid pakuvad seda ka ise. Alates nende pilveteenuste kasutuselevõtust on see ettevõte olnud üks minu lemmikuid.

Minu testi tulemused Baby Cloudi plaani kohta:

 • Uptime: 99,99%
 • Lehe laadimiskiirus: 520 ms

See on silmapaistev pakkumine, millele suudavad vastata veel vähesed teised ettevõtted. Tegelikult ei usu ma isegi, et saate sellise võimsa teenuse 3,95 dollari eest kuus. Selle väärtust lisab veel HostGatori klienditugi. Need ei pane teid reageerima enam kui 15 minutit ja nende esindajad on üsna asjatundlikud. Siiani rääkisid nad meiega sõbralikult ja nägid kõiki probleeme.

Tasuta kraami osas ei jää HostGator alla. Nad pakuvad suurepäraseid turvavahendeid, kaitsevad teid DDoS-i rünnakute eest ja pakuvad teile veebisaidiga tehingute töötlemiseks SSL-sertifikaati. Samuti, kui teil on juba olemasolev veebisait kuskil mujal, rändavad nad selle tasuta. Kõigele lisaks on HostGatori cPanel väga kasutajasõbralik, et isegi teie 5-aastane vennapoeg teaks, kuidas seda mõne aja pärast kasutada. Kui te ei saa otsustada, millist plaani valida, selgitan oma üksikasjalikus juhendis iga HostGatori plaani eriti.

Ainsad HostGatoriga seotud probleemid on tööstuses kehtivad hinnakujundustrikkid, mille korral peate reklaamitud hindade saamiseks tegema 2-aastase tellimuse. Samuti on teil lubatud oma andmetest käsitsi varukoopiaid teha, kuid kui soovite teha tõelisi varukoopiaid, peate maksma iga-aastase lisamaksu 15,95 dollarit..

BlueHost

Külasta võõrustajat »

sininehost-parim-inmotion-alternatiivBlueHost on suurepärane täht algajate, ajaveebide pidajate ja WordPressi kasutajate seas üldiselt. Sellel on suur populaarsus tänu madalatele hindadele ja WordPressi väljapaistvale toele. See on WordPress.orgile kindel põhjus, miks neid oma 3 hostimissoovituse hulka kuulub. Samuti saavad nad hostimise teenuse põhiaspektides üsna hästi hakkama, pakkudes kindlat tööaega ja kiireid lehtede laadimisi. Nende klienditugi jätab siiski palju soovida, sest nende kasutajatele reageerimiseks kulub keskmiselt umbes 40 minutit.

BlueHost on juba ennast veebimajutusäris üsna hästi sisse seadnud ja nad teavad, et nad on peamiseks sihtkohaks paljudele seal algajatele. Esimene põhjus on asjaolu, et peaaegu iga WordPressi kasutaja teab neist ja nende tugevast toest süsteemile. Teine põhjus on asjaolu, et nende esimene jagatud hostimisplaan tuleb 2,95 dollarit kuus. Siin on nende populaarseima teenuse põhialused:

Minu testi tulemused BlueHosti põhiplaanis:

 • Uptime: 99,98%
 • Lehe laadimiskiirus: 530 millisekundit

Tasuta kraam: domeeninimi, rakenduste integreerimine, saidi koostaja lohistamine, head turvavalikud.

Kui rääkida WordPressist, siis on väheste ettevõtete süsteemid selle jaoks nii hästi optimeeritud. Sellepärast pakub BlueHost Haldaja WordPress Hosting. Ehkki see pole kõige odavam hostimisviis, kui teil on hinnasilt vahemikus 19,99 kuni 49,99 dollarit, võtab see teie õlgadel palju kaalu. Võite olla kindel, et ekspertrühm hoolitseb teie WordPressi saidi eest. Nad hoolitsevad selle eest, et see oleks pidevalt ajakohane, turvaline ja saaks hakkama ka probleemidega, mis võivad tekkida. Ettevõte vastutab täielikult teie saidi ja selle toimivuse eest ning peate vaid seda kasutama.

Kõike arvesse võttes on BlueHost uskumatult odav ja pakub kindlat teenust koos hõlpsasti kasutatava juhtpaneeliga, muutes selle ideaalselt algajatele. Neil on ka palju veebiressursse, millest saate õppida, kuid peate pisut ootama, kui soovite ühendust võtta nende klienditoega. Samuti ei paku nad tasuta saitide rändamist ja nõuavad madala sissejuhatava hinna kehtestamiseks 3-aastast tellimust. See ei ole valmistatud kommidest ja vikerkaaridest, kuid BlueHost on hea valik, kui soovite WordPressi saiti võimalikult kulutasuvalt hallata..

iPage

Külasta võõrustajat »

ipage-best-inmotion-AlternativeiPage pakub ühte kõige odavamat hostimisteenust. Selle all mõtlen ma, et need on meeletult odavad, pakkudes hostimispakette alates 1,99 dollarist kuus. Ettevõtte omanik on Endurance International Group, mis on toonud meile palju teisi hostiettevõtteid nagu BlueHost, FatCow, VPSLink, JustHost, HostMonster ja nii edasi. Nad on massiivne ettevõte, mis tekitab kogu maailmas segadust oma klientides. Kuid kas iPage pakub peale tõesti odava teenuse ka midagi head? Vaatame.

Siin on minu testi tulemused jagatud põhiplaanis:

 • Uptime: 99,96%
 • Lehe laadimiskiirus: 884 ms

See pole seal kõige parem, kuid on tõesti hullult odav. Ma ei oodanud, et neil on hea klienditeenindus, kuid iPage osutas mulle, et ta eksib. Nad pakuvad korralikku tuge e-posti, vestluse ja telefoni teel, meie küsimustele vastamiseks kulub umbes 20 minutit. Kuid neil on selles osas erinevaid ülevaateid, nii et enne nende teenusesse ostmist on kõige parem neid üle vaadata. iPage äratas minus natuke positiivsust, kui nägin, et nad ei kasuta teiste ettevõtete kasutatavaid hinnanippe. Vaatamata sellele, et need on naeruväärselt odavad, pakuvad nad teile madala sissejuhatava hinna vaid 12-kuulise tellimuse korral. Pole midagi paremat kui ettetellitav hinnasilt, mis paneb teid kaubamärki usaldama.

Koos selle korraliku hinnaga ja mõistliku hinnaga teenusega saate ka täiustatud turvavalikuid. iPage on partneriks küberturbeettevõttega SiteLock. Nende tarkvara aitab vältida turvarikkumisi ja kontrollib teie saiti regulaarselt pahavara osas. See eemaldab ka pahatahtliku tarkvara, sõltuvalt sellest, millist iPage’i kava te kasutate. Kuid suurim turvameede on teie saidi regulaarsete varukoopiate loomine, mida iPage teeb teie jaoks iga päev. Enamik ettevõtteid võtab selle teenuse eest lisatasu, kuid iPage pakub seda tasuta.

iPage integreerub ja mängib hästi ka kolmandate osapoolte rakendusi nagu PayPal, Google Apps ja erinevaid e-poe platvorme. Samuti pakuvad nad boonuskrediiti Google AdWordsis, Yahoo! ja Bing.

Ehkki kõik see kõlab päris hästi, on iPage ka negatiivsete üllatustega täidetud, esimene neist on see, et cPanelit pole. Igal hostiteenuse pakkujal on cPanel, kuid iPage töötab pigem vähemtuntud tarkvaraga vDeck. See töötab, kuid cPanel on endiselt kasutajasõbralikum kui vDeck. Kui iPage võimaldab teil säästa palju sularaha, võtavad nad lõpuks teilt rohkem. Saate tellida väga odavat teenust, kuid kui teie periood lõpeb, maksab teile oma plaani uuendamine umbes 8 dollarit kuus – see on hull 350-protsendiline hinnahüpe! Niisiis, selgub, et iPage on üsna keeruline ja teil oleks parem kasutada mõnda muud alternatiivi.

A2Hostimine

Külasta võõrustajat »

a2hosting-parim-inmotion-alternatiivA2Hosting ei pruugi olla nii populaarne kui BlueHost või HostGator, kuid need pakuvad tõesti head hostimisteenust. Nad pakuvad laias valikus hostimisplaane, nagu jagatud hostimine Linuxi ja Windowsi platvormidel, hallatud ja haldamata VPS-plaanid, pühendatud serverid, edasimüüjate hostimiskavad, domeeni registreerimine ja muud võrgulahendused. Nende odavaim hostimiskava on Lite Linuxi jagatud plaan, mis algab 3,92 dollarist kuus. See võimaldab teil majutada ainult ühte veebisaiti, seega soovitan Swift-plaani kasutada kohe alguses.

Tegin mõned uuringud A2Hostingu kohta ja leidsin enamasti positiivseid ülevaateid, kuid soovisin end siiski tagada. Nii et tegin mõned testid.

Minu testi tulemused jagatud Swift Plani (Linux) korral:

 • Uptime: 99,97%
 • Lehe laadimiskiirus: 509ms

Nii tööaeg kui ka lehe laadimise aeg on suurepärased. Neil on ka korralik tugi e-posti ja otsevestluse kaudu. Telefonitugi on kelnerite mäng. Ma ei viitsi proovida neile abi saamiseks helistada. Lihtsalt ei ole mõtet jääda telefonile 20-25 minutit ja oodata, kuni keegi vastab. Keerukamate päringute jaoks kirjutage lihtsalt e-kiri.

Nende ühised plaanid on omaduste poolest turvaselt head. Nagu varem mainitud, ei valiks ma Lite-i plaani veebisaidi arvu piirangu tõttu. Iga jagatud plaan sisaldab piiramatut RAID-10 salvestusruumi ja piiramatut ülekandmist. Tasuta SSL-sertifikaat Let’s Encrypt kaudu on ka iga hostimiskava port. Kõigi plaanidega on kaasas ka CloudFlare tasuta CDN.

Kui soovite oma veebisaidi üle viia InMotionist A2Hostingule, rändavad nad teie veebisaidi ja cPaneli konto tasuta üle.

Anytime raha tagasi garantii on ka selles ettevõttes midagi ainulaadset. Pidage meeles, et täielik tagasimakse tehakse ainult 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

A2Hosting on hea hostingu pakkuja ja suurepärane alternatiiv InMotionile.

GoDaddy

Külasta võõrustajat »

godaddy-parim-inmotion-alternatiivGoDaddy on üks maailma kuulsamaid domeeniregistripidajaid, kes pakub Haldatavate WordPressi hostimisteenuseid. Need pakuvad kiireid, turvalisi ja täielikult hallatavaid WordPressi hostimislahendusi, mis säästavad teile palju tööd ja higi. Saate oma esimese plaani käiku lasta 1,00 dollarit kuus. Nad annavad teile ka tasuta domeeni, kui registreerute nende aastaplaaniga. Seega tasub neid vähemalt kontrollida, ehkki olen lugenud koledaid ülevaateid, väites, et paar aastat tagasi oli ettevõte palju parem. Kuid ma tahtsin seda ikkagi enda jaoks näha.

Siin on minu testi tulemused jagatud hostimise turundusplaani kohta:

 • Uptime: 99,04%
 • Lehe laadimiskiirus: 500 ms

Uptime tundub piisavalt töökindel, kuid pidage meeles, et 99,04% Uptime tähendab, et teie veebisait on kogu aasta jooksul vähemalt kaks tundi maas. Teie veebisait salvestatakse sõltuvalt sellest, mida valite, Linuxi või Windowsi põhistes jagatud serverites. Sest nagu iga teise hostimisettevõtte puhul, on ka Windowsi põhised serverid kallimad.

Samuti pakuvad nad VPS-i majutust hinnaga 29,99 dollarit kuus ja veelgi paremat plaani – 129 dollarit. Nad teevad ka veel ühe miili ja pakuvad hallatud WordPress-hostimist. Teil on ka tasuta veebisaitide koostaja, mida saate kasutada veebisaidi loomiseks lohistavatest elementidest. Nende klienditeenindus näib olevat piisavalt töökindel, päringule vastamiseks kulub umbes 10 minutit.

Üldiselt näib, et GoDaddy läheb oma klientide rahuldamiseks ja neile parima võimaliku veebimajutusteenuse pakkumiseni veel üks miil.

Järeldus

Ehkki minu arvates pole tegelikult seda väärt, et minna juba olemasolevalt InMotioni kontolt üle teisele, kuid iga ettevõte on erinev. Kui peate minema koos millegi muuga, oleks HostGator teie esimene ja BlueHost oleks teie teine ​​parim võimalus töötada. Võib-olla on ka GoDaddy väärt proovimist.

Loodan, et teile meeldis meie artikli lugemine ja et aitasime teil täna midagi uut õppida!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map