5 parimat avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteemi (CMS), millega arvestada

parim sisuhaldus-süsteem


Kui veebisaidi, ajaveebi või veebiettevõtte käivitamine on teie 2018. aasta uusaasta otsuste hulgas, peaksite leidma aega sisuhaldussüsteemide uurimiseks, mida saaksite oma saidi loomiseks kasutada. Möödas on käsitsi kodeeritud veebisaitide päevad, kuna sisuhaldussüsteemid asendasid veebisaitide loomise viisi mitte nii väga ammu. Täna on veebipõhise ettevõtmise alustamiseks vaja ainult hostikava ja CMS-i. Ehkki teie valitud hostimisviis ja valitud CMS-id mõjutavad märkimisväärselt teie veebipõhiste ettevõtmiste edukust, keskendume selles artiklis avatud avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteemidele, mida tasub teie ülesehitamisel kaaluda veebisait.

Võrrelge 3 parimat CMS-i: WodPress vs Joomla vs Drupal

Ehkki WordPress on tööstuses kõige äratuntavam sisuhaldussüsteem, on ka muid võimsaid CMS-e, mis teid võib-olla huvitavad, sõltuvalt teie veebisaidi või ajaveebi olemusest. Siin on 5 parimat avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteemi mida peaksite arvestama 2017. aastal:

# 1 WordPress

WordPress on hõlpsalt kõige populaarsem ja kõige sagedamini kasutatav platvorm paljude veebisaitide ja ajaveebide loomiseks. WordPressi tugevusteks on kiire installimine, suur kohandatavus ning tohutu arendaja- ja tugiringkond, kes seda varundab. Lai valik tasuta ja esmaklassilisi pistikprogramme ja teemasid ning lihtne PHP- ja CSS-failide redigeerimine muudavad kasutajatel funktsionaalsuse ja kujunduselementide lisamise tavapärasele ajaveebile, ettevõtte veebisaidile või poodide saidile lihtsamaks.

WordPress on ka kasutajasõbralik, SEO- ja multimeediumisõbralik platvorm, mis on üles ehitatud jõudlust ja turvalisust silmas pidades. Kuna WordPress on nii populaarne kui ka asjatundlike kasutajate ja algajate seas, saab selle installida igale hostikontole ja enamik hostingu pakkujaid pakub WordPressi jaoks optimeeritud hostimist kas eelinstalleeritud WordPressiga või ühe klõpsuga installimise, automaatsete värskenduste, varundamise ja WP abil installitavaks. -CLI integratsioon.

Ükskõik, mida peate oma veebisaidiga saavutama, on WordPress mitmetahuline platvorm, mis võimaldab teil luua täpselt lihvitud ja teie täpsetele vajadustele kohandatud otsingumootorisõbraliku veebisaidi.

Loe: Kuidas teha WordPressi veebisaiti?

# 2 Drupal

Drupal on üks arenenumaid sisuhaldussüsteeme, mis aitab arendajatel luua võimsaid sadu lehekülgi hõlmavaid saite, mis on võimelised käitlema suuri külastajaid. Drupalit kasutatakse peamiselt keerukate ja interaktiivsete äri-, pood- või riigisaitide loomiseks, kuid seda saab kasutada ka ajaveebide või muude lihtsamate saitide loomiseks. Tänu oma keerukusele vaadeldakse Drupali ettevõtlusklassi CMS-na või isegi sisuhaldusraamistikuna, kuna see ei tee mingeid eeldusi sisu struktureerimise ja haldamise kohta.

Drupali abil on otsimootorisõbralike, mobiili jaoks valmis ja funktsioonirikaste veebisaitide loomine imelihtne ning tänu oma mastaapsusele, võimsusele ja stabiilsusele on suurte sisu ja liikluse haldamine võimalik probleemideta..

Drupal on aktiivne kasutajate ja tugikogukond, kuid platvorm ise on suunatud pigem kogenenumatele kasutajatele, mitte algajatele ja kogenematutele arendajatele. Drupal pakub laias valikus lisandmooduleid eriti äri- ja poodisaitidele, näiteks varude haldamine, ostukorvid, otsevestlus, andmebaasi aruannete loomine, projekti jälgimise tööriistad jne..

# 3 Joomla

Joomla on veel üks avatud lähtekoodiga CMS, mis haldab miljoneid veebisaite ettevõtjate veebisaitidelt suurte organisatsioonide ja mittetulunduslike organisatsioonide veebisaitidele. Keerukuse mõttes asub see kuskil WordPressi ja Drupali vahel, olles platvormiks väiksematele või keskmistele poodidele või ettevõtete veebisaitidele, kuid Joomlat saab tänu väga kohandatavale olemusele luua peaaegu igasuguse veebisaidi jaoks..

Ehkki see pole kasutatavuse osas WordPressiga võrdne, loetakse Joomla siiski kasutajasõbralikuks platvormiks, mis hõlbustab sadade sisulehtedega veebisaitide loomist ja hõlpsat haldamist. Ressursside, õppematerjalide ja programmeerija tööriistade rohkus võimaldab kasutajatel Joomla sisemiste külgedega kiirendada ja oma veebiprojektidega kiiresti algust teha.

Joomla administraatori leht võimaldab kasutajatel valida suure hulga valikute hulgast, kuidas oma sisu kõiki aspekte menüühalduse, meediahalduse, kasutajahalduse, moodulihalduse ja laienduste halduse tööriistadega hallata.

Loe: Kuidas Joomla abil veebisaiti luua?

# 4 ModX

Otsingumootor on optimeeritud, loodud kiiruse ja mobiilse reageerimise jaoks, ModX turustab ennast kõige kohandatavama, mastabeeritavama ja kiireima avatud lähtekoodiga PHP sisuhaldussüsteemina. See on suurepärane SEO CMS, mis aitab kasutajatel luua veebisaite, mida otsimootorid armastavad. ModX loodi eesmärgiga pakkuda arendajatele disainivabadust, säilitades samal ajal tugeva turvalisuse.

Alates 2005. aastast, mil see esmakordselt välja anti, on ModX aidanud kasutajatel vallandada nende loominguline vabadus, dikteerides kunagi, kuidas peaksite oma veebisaidi üles ehitama. Sisseehitatud pakettkogu pakub arendajatele enamikku tööriistadest, mida nad vajavad koos ehitamiseks, mis muudab selle pigem sisuhaldusraamistikuks kui lihtsaks CMS-ist. ModX annab teile täieliku kontrolli oma sisu üle, lubab teil muuta põhifunktsioone ilma, et peaksite põhikoodi häkkima.

Lisaks saidi jõudlusele, kiirusele ja tasakaalustamata mastaapsusele võtab ModX ka veebisaidi turvalisust väga tõsiselt. xPDO on xModi alus, tagades SQL-i süstimisrünnakute, millega paljud platvormid võitlevad, eduka ärahoidmise.

# 5 betoon5

Betoon5 tuli avatud lähtekoodiga sisuhalduse valdkonda 2009. aastal ja on sellest ajast alates jõudsalt arenenud. See CMS on võtnud endale ülesandeks positsioneerida end hõlpsasti kasutatava ja ajakulu säästva CMS-na kõigile, alates vähem kogenud üksikkasutajatest kuni veebisaidi kujundajate ja arendajateni..

Concrete5 on lihtne kasutada kohe algusest peale – seda on lihtne installida, käeulatuses on tuhandeid lisandmooduleid, juurdepääs suurele teemakataloogile, see võimaldab teie saiti kohandada lohistajate, stiilitoimetajate ja hõlbustavate võimalustega. loomisele reageerivad saidid, mis näevad kõikides seadmetes head välja. Concrete5 keskendub ka turundustööriistade, juurdepääsu kontrollimise tööriistade, SEO ja sotsiaalmeedia tööriistade pakkumisele, et hõlpsalt ja põhjalikult sisuhalduse kogemusi saada.

See CMS peaks olema kahtlemata tipptasemel kandidaat kõigile, kes otsivad sujuvat, hõlpsasti kasutatavat ja kohandatavat CMS-i, mida toetavad probleemivaba tugimeeskond ja innukas kasutajakogukond.

Järeldus

CMS-i kasutamisel veebisaidi loomisel on palju eeliseid, sealhulgas saidi täpsemate funktsioonide saavutamine lühikese aja jooksul, mis võimaldab kiiret arendamist ja juurutamist. Selles artiklis esitatud avatud lähtekoodiga CMS-id, mida 2017. aastal kaaluda, on mõned kõige populaarsemad, hõlpsasti kasutatavad ja täisfunktsionaalsed CMS-id, mida saate tasuta alla laadida ja kasutada, et käivitada mis tahes veebisait tavalisest ajaveebist suure liiklusega e-poe sait.

Kuidas valida oma CMS-i veebisaidile veebimajutus?

Siin on mõned õpetused, mis aitavad teil valida oma lemmik CMS-i jaoks parima hostingu pakkuja:

 • WordPressi majutamisjuhend
 • Joomla majutamisjuhend
 • Drupali majutamisjuhend
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map