Apžvalga „HostGator“

„HostGator“ yra dar vienas didelis vardas žiniatinklio prieglobos pramonėje, veikiantis nuo 2002 m. Kompaniją įkūrė Brentas Oxley, tuo metu pradėjęs dirbti su trim serveriais. Iki 2009 m. Įmonė pasiekė daugiau nei 200 000 klientų, greitai išparduodama savo Hiustono biurą ir priversdama juos plėstis į naują 100 000 kvadratinių pėdų biurą Austine, Teksase. 2012 m. Įmonę įsigijo EIG, kuri per pastaruosius kelerius metus kartu su „BlueHost“ ir „iPage“ įsigijo kitas dideles hostingo kompanijas..


„HostGator“ išpopuliarėjo dėl gerai įvertintų bendrojo prieglobos planų ir aukščiausios kokybės palaikymo. Be įperkamų bendrų planų, „HostGator“ yra ir kitų tipų prieglobos, tokios kaip perpardavėjas, virtualūs privatūs serveriai, specialus priegloba ir domenų registracija..

Norite įsigyti „HostGator“? Suraskite naujausius „HostGator“ kuponus, kad gautumėte geriausią nuolaidą.

„HostGator“ nuo seno buvo žinomas kaip patogus naudoti kišenėje prieglobos paslaugų teikėjas dėl jų „viskas įskaičiuota“ bendrojo prieglobos planų. Šiandien „HostGator“ prieglobos paslaugos yra daug įvairesnės ir apima aukščiausios klasės prieglobos parinktis, būtent VPS, debesies ir specialias prieglobos paslaugas. „HostGator“ kreipiasi į įvairias auditorijas naudodamas turtingus ir lengvai naudojamus hostingo planus. Be prieglobos, teikėjas taip pat siūlo domenų registraciją ir domenų privatumo paslaugas.

„HostGator“ apžvalga

„HostGator“ nėra naujas dalykas pramonėje, tiesą sakant, jis yra vienas iš veteranų prieglobos paslaugų teikėjų, kurio vardas neprarandamas niekam, besinaudojančiam prieglobos paslaugomis. Kompaniją 2002 m. Įkūrė Brentas Oxley, ir, nepaisant nuolankios pradžios, šiandien ji didžiuojasi savo serveriuose talpinančia daugiau nei 9 000 000 domenų. 2012 m. Įmonę įsigijo „Endurance International Group“ – vienas didžiausių hostingo konglomeratų pasaulyje.

Planai & „HostGator“ planų kainodara

„HostGator“ rasite kelis bendro naudojimo prieglobos planus, „debesies“ prieglobą, VPS prieglobą, dedikuotą serverį ir net perpardavėjų prieglobos planus..

Bendri prieglobos planai Hatchling plano pradžia – 2,75 USD / mėn. Yra dar du pasidalijamojo prieglobos planai – kūdikio planas ir verslo planas – abiejų kaina yra 5,95 USD / mėn. Per reklamos laikotarpį. Visi bendri planai pasižymi neišmatuotu pralaidumu ir įdiegimu vienu paspaudimu. Neribotų domenų talpinimas vienoje paskyroje yra skirtas tik kūdikių ir verslo planams.

hostgator-shared-hostingas-review

Mastelis debesies talpinimo planai Pradėkite nuo 4,95 USD / mėn. ir siekkite 9,95 USD / mėn. – „Business cloud“ planui, siūlančiam talpinti neribotus domenus vienoje sąskaitoje, 6 GB atminties, 6 pagrindinių procesorių ir nemokamą privatų SSL bei IP..

hostgator-cloud-hostingas-review

„WordPress“ debesies priegloba – jei norite pagreitinti savo „WordPress“ tinklaraštį ar svetainę, būtinai išbandykite vieną iš „HostGator“ „WordPress“ debesies prieglobos planų. Pagal šį planą jūsų svetainė bus įkelta 2,5 karto greičiau dėl jų debesų prieglobos architektūros, CDN, kelių talpyklos sluoksnių ir mažo tankio serverių. „Baby Cloud“ planas yra pats populiariausias, nes jis leidžia talpinti neribotus domenus.

hostgator-wordpress-cloud-hostingas-review

VPS talpinimo planai HostGator yra keletas labiausiai prieinamų pramonėje, kurių kainos svyruoja nuo 19,99 USD / mėn. iki 39,95 USD / mėn. Kalbant apie išteklius, galite gauti iki 8 GB RAM, 4 branduolių CPU, 240 GB vietos diske ir 3 TB pralaidumo. Šie planai taip pat yra keičiami, tai reiškia, kad galite pridėti išteklių skraidydami, kad neatsiliktumėte nuo augančių jūsų svetainės poreikių.

hostgator-vps-hostingas-peržiūra

Dedikuoti serveriai galima įsigyti naudojant „Linux“ arba „Windows“ OS, taip pat galite pasirinkti iš pusiau valdomų ir visiškai valdomų parinkčių. Be to, visi serveriai turi 3 skirtus IPv6 IP ir DDoS apsaugą.

hostgator skirtas-priegloba-peržiūra

Pradinio lygio serverio kaina yra 119 USD / mėn. Ir turi šias specifikacijas: „Intel Xeon-D“ CPU su 4 branduolių / 8 gija, 8 GB RAM, 1 TB HDD ir neišmatuoto pralaidumo. Pats brangiausias „HostGator“ serveris prasideda nuo 149 USD / mėn. Ir gali pasigirti 32 GB RAM, 1 TB SSD ir neišmatuotu pralaidumu..

„Windows“ pagrįstas priegloba nėra skirta išskirtiniams serveriams. „HostGator“ siūlo galimybę nusipirkti „Windows“ pagrįstą bendrojo prieglobos planus taip pat nuo 4,47 USD / mėn. Šios kategorijos planuose yra neribota vieta diske, neišmatuotas pralaidumas ir juose yra „Plesk“ valdymo skydelis.

Perpardavinėtojo planai Pradėkite nuo 19,95 USD / mėn. už 60 GB saugyklą, 600 GB pralaidumą ir prieglobą neribotiems domenams. „cPanel“, WHM ir WHMCS licencijos pridedamos prie kiekvieno paketo.

hostgator-reseller-hosting-review

HostGator prieglobos ypatybės

„HostGator“ hostingo planuose yra nuostabių funkcijų ir nemokamų programų, todėl jie yra vieni iš labiausiai suapvalintų hostingo planų pramonėje. Be papildomo derinimo, „HostGator“ prieglobos funkcijos yra panaikintos:

 • „Windows“ ir „Linux“ pagrįsti prieglobos planai;
 • „Plesk“, „cPanel“, WHM & WHMCS licencijos įtrauktos nemokamai;
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija;
 • 99,9% neveiklumo garantija;
 • Nemokamos migracijos paslaugos (įskaitant domeną, svetainę, „MySQL“ perkėlimą ir scenarijų perkėlimą);
 • Programų priegloba (WordPress, Joomla, Drupal, Magento);
 • Palaikomos įvairios programavimo kalbos (CGI, Fast CGI, PHP 5, Ruby on Rails, Perl, Python, SSL);
 • SSH prieiga & pilna prieiga prie šaknies;
 • Nemokamas svetainių kūrimo įrankis;
 • SEO įrankiai;
 • Valdomų ir pusiau valdomų serverių parinktys;
 • Savaitinės atsarginių duomenų atsarginės kopijos;
 • Nemokami skirti IP ir SSL, įtraukti į kai kuriuos planus;
 • Priedai, kuriuos galima įsigyti per kasą („CodeGuard“, „SiteLock“, „GSuite“, „Domain Privacy“);
 • Mastelio didinimo planai;
 • Nemokami rinkodaros kreditai (Google AdWords, Yahoo / Bing);
 • 24 x 7 atrama;
 • HDD ir SSD saugojimo parinktys galimos su kai kuriais planais.

„HostGator Uptime Record“ & Spektaklis

Kaip jau minėjome anksčiau, „HostGator“ siūlo 99,9% neveiklumo garantiją jų bendriesiems planams. Norėdami išbandyti jų veikimo laiką, su „HostGator“ sukūrėme bandomąją svetainę ir pradėjome matuoti darbo laiką naudodami „UptimeRobot“. Mes stebėjome šią svetainę daugiau nei vienerius metus ir padarėme išvadą, kad jų garantija iš tikrųjų yra tiesa. Tiesą sakant, jie yra tokie stabilūs ir patikimi, kad gerokai viršija jų garantijas.

Čia yra įrodymo ekrano kopija:

„hostgator“ veikiantis 2018 m. sausio mėn

„HostGator Uptime“ – 2018 m. Sausio mėn

Per pastarąsias 30 dienų mes patyrėme 2 minutes donwtime laiko. Kaip galbūt pastebėjote, serverio atsakymo laikas yra tik 79 ms.

Pagal Pingdom įkėlimo laikas yra 371 ms, tai yra greičiau nei 98% kitų išbandytų svetainių.

greitis bandymas

„HostGator“ našumas – išbandytas su „Pingdom“

Visi aukščiau pateikti bandymo rezultatai daro išvadą, kad „HostGator“ yra patikimas ir siūlo aukšto našumo paslaugas.

„HostGator“ klientų aptarnavimas

„HostGator“ klientų palaikymo kanalai apima nemokamą palaikymą telefonu, tiesioginius pokalbius ir palaikymą el. Paštu. Klientai taip pat turi didelę žinių bazę, kuriai gali būti suteikta nedidelė savipagalbos pagalba. Bendruomenės palaikymą galima rasti „HostGator“ forume, kuriame galite naršyti per 330 000 gijų ir gauti daugiau nei 200 000 narių įžvalgų..

„hostgator-online-support“

Nepaisant daugybės galimų palaikymo variantų, „HostGator“ klientų aptarnavimas buvo pagirtas ir kritikuojamas, tačiau tai beveik nestebina, atsižvelgiant į jų didelę klientų bazę..

Argumentai už & „HostGator“ trūkumai

„HostGator“ yra žinomas ir populiarus prieglobos paslaugų teikėjas, turintis turtingų prieglobos planų, apimantis daugumą prieglobos poreikių. Atsižvelgiant į tai, pažiūrėkime, kokie yra „HostGator“ privalumai ir trūkumai.

Argumentai už

 • „Linux“ ir „Windows“ prieglobos parinktys
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Turtingų funkcijų prieglobos planai
 • Nemokamos migracijos paslaugos
 • „cPanel“ ir „Plesk“ licencija

Minusai

 • Ilgi įsipareigojimų laikotarpiai, norint gauti naudos iš sumažintos kainos (pvz., 36 mėnesiai)
 • Nėra nemokamo domeno su bendro naudojimo prieglobos planu

„HostGator“ siūlo mėnesio planus, tačiau norint džiaugtis mažesnėmis kainomis, gali tekti rimtai atsisakyti „HostGator“. Tai gali būti netinkama klientams, nemėgstantiems patekti į pardavėjų uždarymo situacijas.

Kalbant apie patikimumą, „HostGator“ žada, kad jūsų svetainė nuolat veiktų ir veiktų 99,9% laiko. Jų 45 dienų pinigų grąžinimo garantija taip pat viršija pramonės vidurkį, suteikdama daug laiko išbandyti jų paslaugas.

„HostGator“ apžvalgos išvada

„HostGator“ yra gerai žinomas buvimas žiniatinklio prieglobos pramonėje, kuri tampa vis konkurencingesnė ir netgi perpildyta. Be ilgų įsipareigojimų laikotarpių, „HostGator“ hostingo planai yra populiarūs dėl daugybės funkcijų ir nemokamų programų. Jie siūlo įvairius prieglobos planų rinkinius, kurie yra sukurti atsižvelgiant į mastelį, kartu su tuo, kad jie taip pat siūlo domenų registravimo ir domenų privatumo paslaugas. Tai daro juos tinkamu pasirinkimu tiems, kurie nori, kad jų domenas ir svetainė būtų talpinami to paties teikėjo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map